Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Temmuz 2012 - BWE3 (Son Beta)

enurale

Öne çıkan mesajlar

nordlydian said:

combat akıcılıgını beğenmedim yine bir mmo'da ya da ben cok wow oynuyorum. kütük gibi geldi fightlar..

yanılmışım sadece female'lerde var sanırım o sorun özellikle norn hatunları kutuk gıbı yuruyor , dovusuyor. male karakterler daha akıcı..

elementalist ve engineer hosuma gitti. ranged sevidiğimden herhalde. asura'yı bende begenemedım. en guzeli nornlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Asuraları bu kadar kötü modellenmiş beklemiyordum sanki biraz üstün körü geldi ayrıca sylvani başlangıç alanındaki ( pirinç tarlalarındaki vb ) su efektide çok kötü ,su efektinden ziyade buz havası veriyor .Norm başlangıç bölgesi çok iyiydi halbuki.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

tinu said:

yahu yokmu bilen biz 4 kısı neden birbirimizi göremiyoruz, aynı party deyız aynı yerdeyiz , bu gerizekalılar sakın ınstance mantığı yaptı demeyın bana

instance var. farklı instance dakilerin party kurup buluşması için yapacaklardı bir şey, bilemiyorum naptılar en son.

pvp yerine ışınlanın menuden sonra istediğini haritaya geçin ordan. aynı partydeki aynı instance a atıo.
Sosyal ağlarda paylaş

Asura Warrior oynadım level 11 e kadar şimdilik. Geçen ay Norn Engineer oynamıştım 15'e kadar da, Engineer daha keyifli gelmişti. Warrior da iyi de sanki daha rahat dövüosun herkesi, engineer daha az dpsli daha survive etmek için kastığın bi karakter olduğu için belki de eğlenceli geldi, atlayıp zıplayıp patlatmak push back yapmak vs.

Asura mekanı fena değil de bi Norn mekanı gibi de değil.

Şimdi warriorı bırakıp başka bi class açiim diorum da ne tavsiye ediosunuz eğlenceli combat vs bakımından melee veya range farketmez. Bir de ırk söleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...