Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 ramazan ilk oruç dayağı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

alıntı yaptığın adam bu durumlardan şikayet eden adam değil yalnız.

sıcağı severim ve burasının trafiğinden sonra istanbula dönünce "ADAMLAR ARABA KULLANMAYI BİLİYOR! YAŞASIN!" diyorum

ha şimdi oturduğum şehir deniz kenarında olmasaydı, gelmemeyi düşünürdüm. burada olmayabiilirdim gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

"nutella yerim" said:

muhtemelen sunni destegini kaybetmek istemeyen pkk bir süre durur,bitiminde yine 5-10 şehit haberi duyarız

pkk ve sünnilik? ahah

Niye guldun ki tıroyn adamın burda demek istediği maddi destek malum para kirpi bıyıklılarda. namazında niyazında adamın terorle ne işi olur demek istiyorsan da asıl ona ben gülerim.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

pkk gibi maocu, marksist-leninist çizgideki bir örgütün sünnilerden destek gördüğünü iddia etmek için baya bildiğin nutella kavanozuna düşmüş olmak gerekir.

son 10 senedir yerel ve merkezi seçimlerden önce kaç ay şehit haberi gelmedi bir bak

kaç ramazan pkk silah bıraktı bir bak

pkk nın içinde bırak sünniyi tsk dan kaç tane adam var bi bak

türkler arasında pkk yı artık kürtlerin kurtuluş mücadelesi olarak bile görmeye başlayan kesimi bir araştır,onların gözündeki imajını kaybetmesinin siyasal olarak ne anlamlara geldigini bak

illa bakmam bu kafada tartışcam diyorsan daha güzel argümanlar vereyim bak mesela

pkk marxist leninist bir örgüt kapitalist devletlerden destek alamaz LOL

pkk nın cogu alevi hristiyan avrupa birligi devletlerinden destek almaz LOL

neyse folloş oldun zaten gelen geçen bi laf sokuyo bi sen farkında degilsin
Sosyal ağlarda paylaş

Şafilerde oruç hanefilerdeki gibi miydi şimdi? Gerçi şu forumda çok yanlış bi soru bu ahahah

Sünni desteği pkkya pek uymuyor orası doğru, İSRAYİLYARDIMYAPOYOR olsa da özünde marksist leninist örgüt. Ama mücadeleyi bu tür ayrımların önüne koydukları için siyasi olarak şafileri de göz önüne almaları gerekiyor. Sünni desteği demeyelim de toplumsal destek diyelim ona. Keza manifestolarında yeri olmasa bile mücadeleyi haklı gösterebilmek için bazı manevi değerleri dikkate almaları gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Şafilerde oruç hanefilerdeki gibi miydi şimdi? Gerçi şu forumda çok yanlış bi soru bu ahahah

temelde aynı, ama uygulamada farklılıklar var. sünnilerde uygulamalar şehir hayatına daha uygun, bütün imkanlar var o zaman islam nasıl olur gibi düşünülür. şafilerde dağda kaldın, ovada yalnız başınasın o zaman nolur gibi. better drink your own piss
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

pkk gibi maocu, marksist-leninist çizgideki bir örgütün sünnilerden destek gördüğünü iddia etmek için baya bildiğin nutella kavanozuna düşmüş olmak gerekir.

Kürtlerin önemli kısmı şafi.
Toplu namaz kıldıran da BDP idi.

Bütün sünniler Fethullahçı değil aklında bulunsun. Hani abilerinden başka sünni görmüyorsundur da, görünce şaşırma diye dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

throine said:

Bütün sünniler Fethullahçı değil aklında bulunsun. Hani abilerinden başka sünni görmüyorsundur da, görünce şaşırma diye dedim.

bediüzzaman da şafi. sen şafi'nin ne olduğunu biliyor musun? bissürü nurcu var şafi.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Pirvan said:

throine said:

bediüzzaman da şafi. sen şafi'nin ne olduğunu biliyor musun? bissürü nurcu var şafi.

denk küme eşit küme
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Pirvan said:

throine said:

asdaasfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...