Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

guernica said:

dortmundun totemini anlamakta güçlük çektim sdfsdf
şampiyon olurlar umarım. gönüller klopp reyizlen.

Geçen sene de Bayern, Barca, Real vardı. Bunların arasında Chelsea vardı ve o kazandı kupayı. Bu sefer aynı üç takım var Chelsea yerine Dortmund var ya, acaba biz kazanır mıyız lan bu seferde diyorlar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel maçlar oldu bugün EPL'de. İlk 4 yarışı baya civcivli.
Spurs City'i geriden gelip 3-1 yendi.
Sonra da Liverpoolla Chelsea Suarez'in son saniye golüyle 2-2 berabere kaldı. Suarez tam manasıyla damga vurdu ama.
Saçma bi penaltı yaptırdı, Ivanovic'i ısırdı, bi de son dakika golü.

ISIRDI LAN ADAMI!! Hayır bi de ilk ısırma vakası da değil herifin.
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

futbol adına ne kadar iğrençlik varsa yapan bi adam zaten. bu ilk ısırışı da diil. dive desen çok komik diveları var. maçta da penaltı suarez elle değdiği için olmuştu galiba. liverpoola çok bi sempatim yoktu ama şu adam yüzünden aşırı bi antipati oluştu bende.

aynen +1
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ulan çok komik ya. kız arkadaşımla izliyoduk fb maçını beklerken gördük öldüm :D kesin hakem ne vereceğini bilemez şaşırır diye ısırıyor çakal.

ya kontrollü değildir onun hareketi, suarez aynı emre b. gibi böyle saha içinde bir anda şalterleri atıyor ruh hastası gibi kişilik değiştiriyor.

Herif kaç kere dedi kontrolü kaybediyorum, sonradan bu tip hareketlerde bulunduklarım olursa arayıp özür diliyorum diye. Manchester United lobisine kurban gitmesi dışında da adamın düşmanı yok çok dostu var Ada'da hatta dsfsdfasd Birde Everton koçu nefret ediyor gerçi :D

Herifin saha içi tartışmasız şerefsizliklerle süslü ama saha dışında da adadaki en hayırsever ve diğer futbolcuların değimiyle adam gibi adam Suarez. Yine de sen ben onu saha dışındaki kişiliği ile değil saha içinde yaptıklarıyla tanıdığımız için bu kadar kötü izlenim yaşamamız doğal.

Mesela ben Liverpool taraftarı olarak aşırı saygı duymama rağmen her maç içimde "bu maç ne yapacak yine" duygusuyla takip ediyorum dsfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni görüyorum ya yuh Suarez. Adam cidden ilginç bir adam. Neredeyse tek başına Liverpool'u sırtlıyor ama tam bir saatli bomba. Yani yapacağı bir hareketle adam 10-15 maç ceza alabilecek kapasiteye sahip. Bu adamların elinde bir sürü imkanlar, çuvalla paralar var. Hiç mi etkisi olmuyor psikolojik yardımın vs anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Liebe said:

ulan çok komik ya. kız arkadaşımla izliyoduk fb maçını beklerken gördük öldüm :D kesin hakem ne vereceğini bilemez şaşırır diye ısırıyor çakal.

ya kontrollü değildir onun hareketi, suarez aynı emre b. gibi böyle saha içinde bir anda şalterleri atıyor ruh hastası gibi kişilik değiştiriyor.

Herif kaç kere dedi kontrolü kaybediyorum, sonradan bu tip hareketlerde bulunduklarım olursa arayıp özür diliyorum diye. Manchester United lobisine kurban gitmesi dışında da adamın düşmanı yok çok dostu var Ada'da hatta dsfsdfasd Birde Everton koçu nefret ediyor gerçi :D

Herifin saha içi tartışmasız şerefsizliklerle süslü ama saha dışında da adadaki en hayırsever ve diğer futbolcuların değimiyle adam gibi adam Suarez. Yine de sen ben onu saha dışındaki kişiliği ile değil saha içinde yaptıklarıyla tanıdığımız için bu kadar kötü izlenim yaşamamız doğal.

Mesela ben Liverpool taraftarı olarak aşırı saygı duymama rağmen her maç içimde "bu maç ne yapacak yine" duygusuyla takip ediyorum dsfasd

aehauua aynen onu anlattım kız arkadaşıma psikopat bu herif falan diye 5 dk sonra hareketi yaptı zaten. spiker de aynı şeyi anlattı herifi artık herkes kabullenmiş bu şekilde. maçtan sonra da özür dilemiş ivanovicti galiba ısırdığı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...