Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

yılın son maçına çıkma ihtimali var diyordu barça doktorları da belli olmaz.

Daha da kıramaz, genelde bir doyum noktası oluyor futbolcuların ya. Bu Messi'de olsa bir daha bu kadar kasmaz tahminen,

gerçi ispanya kalitesiz bir lig, yaklaşırsa tekrar olacak gibi olursa gelecek sezonun başında yardırabilir yine
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Darkrider, kaynak?

ben dün resmi açıklamada önemsiz bişi diye okudum da..

Twitter'da La Liga haber kaynaklarından birinde geçmişti. Bizim Türklerde alıp çevirmişti oradan işte Barça doktorları 1-2 maça döner diye, hatta kontrollerden sonra hastaneden ayrıldı vs. falan da deniyordu. Tabii bu hemen maçın üstüneydi. Sonraki kontrollerden daha ciddi bir şeyler çıktıysa bilemiyorum.

edit: hatta bu sabaha doğru girmişler yine;

Messi could be available to play against Betis this weekend.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de olimpiyat olsun isterim de. vermesinler abi ya, yazık olur insanlar olimpiyattan soğur. Modern olimpiyatlarin sonu olur yani :D

metrobusde fortlanmaktan evlerine döner insanlar, ne altyapımız var, ne tesisimz var (yapılır dicez de, olimpiyat stadi diye yapılan seyi görduk) ingilizler sehrin merkezne yapar, biz gider gebzeye falan yaparız artık :D

insanlık adina vermesinler bize
Sosyal ağlarda paylaş

Lille'in kalecisi Landreau, 360 bin euroluk alacağı ödenmediği için karşılıklı olarak kulüple anlaşarak serbest kaldı.

Yani kötü bir kaleci değil, 360 bin euro için serbest bırakılıyorsa Lille gibi bir kulüp tarafından başka birşey yatıyordur onun altında, başkanın kızına karısına mı kaydı ne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...