Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu erkek psikolojisini bana açıklayın pls.

Bella

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

ben direk verirdim laf dalaşına girmezdim yoksada derdim varmı sende (hatuna sorardım) yoksa kusura bakma derdim..

hatun varken laf dalaşiına gerek yok.. kavgayada girilmez. hatunumu kollucan kendinimi. verirler bağırsakları eline valla

ilk sayfanın yarısına gelinmeden net doğrucevap verilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

kızmazdım da, kırılırdım ben direk. ya da belki kızar, içime atardım bilmiyorum. olay çıkarmaya gerek yok sonuçta.
ama bunun erkek olmakla da alakası yok. cücenin dediği doğru. bir karar vermiş, kendi fikrini savunan, arkasında durmaya çalışan bir insan var ve sen o parayı vererek direk çiğniyorsun onu işte. asıl sorun olan şey bu işte: o fikri savunma şansını elinden alıp, onun yerine sen karar veriyorsun. bu da herkesi aynı oranda kızdırır veya kırar; kadınları da, erkekleri de.
Sosyal ağlarda paylaş

adam haklı

sen git aylarca yıllarca salonlara vücut geliştir, bi o kadar daha zaman harca boks mma öğren. ne için birgün bi zenci önüne çıkıp para istediğinde desktir diyebilmek için.

sonra yanındaki akıllı adama para versin.

harcanan saatler, akıtılan terler yemin ediyorum adamın gözünün önünden film şeridi gibi geçmiştir o an.

bi de "awwrkadaşlar empati yaptım, adam olgun değil yaa" demiş lol
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Empati yapıyorum da bana ısrar edecek kadının biri ben para vermiycem , ben kadınla konuşurken sevgilim uzatıcak vericek parayı ben de kavga çıkarıcam . lol

Erkekler gerçekten geç olgunlaşıyor , aynı durumda babam kalkıp olay çıkarmaz şahsen .

ay pek bi cirkinmiş be iyyyyğğ. olgunluk memeler cıkınca olmuyo demek istedim valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...