Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows Phone 8

prisontable

Öne çıkan mesajlar

o kadar social bi adam değilim. winphone kesinlikle benim için üretilmiş bir ürün değil yani -reklamlardan anladığımız kadarı ile en azından.

dahası İŞTE KİŞİSELLEŞTİRME!! dediğiniz olay 2 tane karenin boyutunu ayarlamak, rengini değiştirmek değildir.

kişiselleştirilebilen tek os'un "hâlâ" android olması ne kadar komik.

istesem bunu da yaparım androidimle, iphone ekranını da.
ha ister miyim? elbetteki hayır. ben ekranlarımı olabiliğinde temiz ve kullanışlı seviyorum. bu kadar karmaşa, ya da minicik folderlar içinde gruplamak zorunda kaldığım appler..

hiç bana göre değil.
yine de 2d ve minimal görünümlü iconlar olayını hoş karşıladığımı söylemem lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

O_O
almayı düşünüyor muydun?

kuzum sizin derdiniz ne?
win8 ok
ama phone 8..
no wai

/edit: benim yaklaşımım bu şekilde. alıp kurcalarım milletin elinden.ama bu telefon bana göre değil. o kutuları falan sevmiyorum. normal ekranımda bile sadece basit bi şarj göstergesi daire ve hava durumunu gösteren basit bir ikon var.
ben ne yapayım o kadar kutuyu?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

/edit: benim yaklaşımım bu şekilde. alıp kurcalarım milletin elinden.ama bu telefon bana göre değil. o kutuları falan sevmiyorum. normal ekranımda bile sadece basit bi şarj göstergesi daire ve hava durumunu gösteren basit bir ikon var.
ben ne yapayım o kadar kutuyu?

fazla kutu koyunca telefon küsüp üç gün açılmıyodu en son, motorola vardı bi, o telefon mu sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bunda w7 uygulamaları çalışacak ama w7'de w8'ler çalışmayacak mıymış?

Abi bu kararı alanları, Balmer'ı falan hazır ola geçirip hayvan gibi tokadı basmak lazım.

Nasıl çırpınıyor şu firmalar anlam veremiyorum. Sony, Microsoft, Google falan hala anlayamadı olayı. Beyinler basmıyor diyeceğim en beyin adamlar onlarda yani.

Apple'a en yakın google şuan, ama oda tam olamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunların kompleks sebepleri falan vardır diye kendimi kandırıyorum ben. yoksa 6 yaşındaki çocuğa sorsan ms olarak gidip nokia ile anlaşma yapıp marketinge argeye milyarlar aktardık ve orataya çıkan umut vaadeden en çok satan tek adam gibi ürünümüze desteği 6-7 aydan sonra durduruyoruz desen aa niye ki der yani. demeli
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

fazla kutu koyunca telefon küsüp üç gün açılmıyodu en son, motorola vardı bi, o telefon mu sdfs

işte o ölü motorola olm! zombie artık. IT'S ALIVE! ama kutuya göre çalışmıyor. random yaratılmış durumlara göre çalışıyor veya çalışmıyor. suya girdikten sonra kendine gelemedi canım benim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...