Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

streetpass çok iyi fikirmiş cidden (en azından 3ds hacminin yuksek oldugu yerlerde), bugun sırf amsterdamda yuruyerek 22 hit aldım, %90 ı hem animal crossing hem fire emblem ehueheu

tam trende sayarken "yahu bundan iyisi olamaz" diodum bi hit daha geldi, baktım mario tennis oynıo eleman gittim dedim maç atalımmı ok dedi, 3-4 el çevirdik bayada muhabbet ettik ehueheu
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

CHRONO TRIGGER!

Oynarken oyunun 1995'de yapildigini da dusun. En sevdigim RPG oyunu, tum RPG'ler arasinda. Covenant of the Plume'da evil olursan oyun kolay, good olursan zor oluyor, onu da belirteyim.

Abi çok tatlı oyun combatların akıcılığı çift ekran kullanımı hikaye 10 numara gidiyor fakat şunu sorucam şimdi tercihlerimiz ne kadar etkiliyor mesela

spo

ilk trial oldu orda sorular felan yanıtladık ne olursa olsun guilty miyiz gibi.

hikayede çok iyi, twistler :D gerçi biraz türk filmi tadında başladı ama bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Chrono Trigger!

Ne olursa olsun ceza aliyorsun ama tamamen masum cikarsan davada farkli dialoglar filan oluyor. Yaptiklarin etkiliyor ama tum oykuyu degistirme seklinde degil, Covenant of the Plume oyle. Bu Baldur's Gate ya da Planescape seklinde gidiyor. Yani gidisati degistirebiliyorsun, farkli yollarla cozebiliyorsun ama oyku ayni yani. Ama gecmisde bir sey yapip gelecegi degisterebiliyorsun iste. Bazi yerlerde bunu yapman gerekiyor ama cogu yerde soylemiyor ve zorunlu degil. Bu da oyunu bir kac kat daha iyi yapiyor iste. Cizgisel ama Baldur's Gate cizgiselligi. Anlatabilmisimdir sanirim?

Her cok iyi dediginde 1995 oyunu oldugunu tekrar dusun ve nerede yanlis yaptik diye efkarlan =)
Sosyal ağlarda paylaş

turn based combat sisteminin o kadar fanı değilim ama bu nedense bana çok eğlenceli geldi, birde ds versiyonunda combatları biraz daha değiştirmişler sanırım, ben yine pauselu oynuorum ama istersen durdurmadanda oynayabiliyormuşsun.

tavsiye ederim 19 dolar oyun ya arzedde aldı 2 tane getirdik. import kasamam ds felan alamam diyenlerde

http://snesbox.com/tr/game/chrono-trigger/rom/a2bc447961e52fd2227baed164f729dc

şurdan girişsin bence
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hepsiburada.com/liste/nintendo-el-konsolu-3ds-misty-pink-nintendogscats-oyun/productDetails.aspx?productId=oyunnor0634&categoryId=33001471&SKU=OYUNNOR0634&utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=gununurunleri&utm_content=pazarlama&utm_term=kategori-pazarlama&wt_em=newsletter.pazarlama.kategori-pazarlama.gununurunleri_100713&utm_emmid=CA75623EE0F54296A7331139B79FEC74&utm_emcid=1FCD54DE94084E0BAE37EA315378DCE5

hala almayı dusunen varsa pembe renkli olanı 168tl sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...