Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

said:
Finally this materialized

it is indeed not a fake but all the hardware you want for this has yet to be shown

ideally what this card does is make the Game Chip a Micro SD card
the card will have to be formatted correctly and the right size (eg. you will need, 512mb,1GB,2GB,4GB cards)
each card can only hold 1 rom at a time, as it takes up the whole space of the card
surely you get the point here of whats its doing

the next thing is Save Data
as you can see in the video there is only 1 save chip and thats built in, so if you change the game MicroSD without backing up and Dumping the Save data with a Save tool BYE BYE save
as it is wiped as the game recognizes it as corrupt so deletes it
so they will either have to provide a method of extracting/dumping the save or you get a R4i Save Dongle or something that does the job

basically this is a 1:1 clone sort of deal so only 1 at a time, no homebrew, no mods, no save tweaks

Nintendo will most likely just block this with an update to check the game Chip ID and then fail to boot it

enjoy
but this is a sole piracy deal here

Ds lite ve gba da bu zimbirtilarin ana olayi 20-30 oyunu tek kartusa atip tasima luksuydu, korsan kullanmayanlar bile sirf bu yuzden aliyordu kartlari, tek save ve her oyuna SD kart alma isi bozuyor direk, hic pratik degil, parami verip efendi efendi oynarim
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yok. 3DS'nin daha rahat 5-6 yil omru var.

DS - 2004
3DS - 2011
Next Gen - 2017-2018 en erken.

DS'ye 8 yil oyun cikti, buna da o kadar cikar. Tam alinacak zamani bu arada, iyi oyunlar yeni geliyor, al yani. Satis oranlari olarak DS ile ayni gidiyor, DS ilk iki yilinda 30m satmisti, bu da 30m satti. DS'nin toplam satisi 150m ama, yani artik bitti, alinmaz gibi bir durum yok. Satis oranlarina bakarsak seneye konsol cikartirsa kendini baltalar Nintendo. 3DS Lite gibin seyler filan gelir ancak. Tam alinmasi gereken doneme girdik gibi. Tum buyuk isimlerin oyunlari bu yil bitmeden cikiyor.

Dragon Quest VII yapiyorlarmis bu arada, ama Japonya disi ne zaman belli degil. CIkar gerci, oncekiler hep cikti EU'da.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bide söle bir sorum var amerikadaniste.com gümrükten geçirir onayı verirse bugun 203 dolardan solicem total herhalde yol mol 450e gelicek cihaz.

Soru şu NA gelicek netde baktım sorun olmaz eshop felan oyun açısından denmiş ama genelde yorumlar hep EU'da yaşayan insanlar için malum.
eshop kredi kartımı kabul eder mi ?

Charger problemi olur mu gerçi o çözülür herhalde converter falan. USB'den charge olma gibi özelliği var mı aletin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
USB yok ama dert olmaz o, 10$ verip EU charger da alirsin ama alma. Mesela ben dun sunu aldim: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-tales-of-the-abyss-nintendo-3ds-pal-126442168/pasif-ilan/ eShop'da yok bu, import etmen gerekirdi.

Sonra USA eShop sadece USA kredi kartlarini kabul ediyormus, Canada EU kartlarla calisiyor diyorlar ama. Sonuc olarak alma bence, kartus alamazsin hic. Su var mesela, tam alinmalik: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-3ds-the-legend-of-zelda-ocarina-of-time-3d-ucuzagetiren-sifir-124578902/detay

Her oyun uzerine 30$ yol parasi eklemek istiyorsan al, oyun daha ucuz gorunse de daha pahaliya gelir, bir de ustune kim bilir kac hafta beklersin kapina gelmesini. eShop'da fiyatlar EU'da ama bir 20TL daha pahali fakat Sahibinden'de filan ucuza kartus bulunuyor. Kartus o kadar pahali yani , NA eShop Fire Emblem 39$, 41$ ShopTo'da.

EU al. Bazi oyunlar cikmaz, bazilari gec cikar ama EU al yine de. O cikmayan oyunlari alet kirildiginda (bir senesi var derim en cok ben bu son olay dogruysa) oynarsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Adres degistirmek ise yaramaz, Hulu'da yaramiyor mesela. USA'den verilmis kart istiyorlar, yani 16 rakami bankaya karsi kontrol ediyorlar, adrese degil.

Sirf bu yuzden Hulu icin mesela USA Palpal hesabim var benim, onun ile bypass ediyorum. eShop Palpal ile calismiyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Shopto'dakini de alabilirsin; hem 100TL daha ucuz, hem icinde Fire Emblem var. Gecen sayfanin sonunda soyledim ya: http://www.shopto.net/3ds-ds/3ds/3DSHW46-3ds-xl-fire-emblem-awakening-limited-edition-pack

Oyunlari Turkiye'ye gonderiyorlar ama konsollari gonderiyorlar mi bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Şimdi bide söle bir sorum var amerikadaniste.com gümrükten geçirir onayı verirse bugun 203 dolardan solicem total herhalde yol mol 450e gelicek cihaz.

Soru şu NA gelicek netde baktım sorun olmaz eshop felan oyun açısından denmiş ama genelde yorumlar hep EU'da yaşayan insanlar için malum.
eshop kredi kartımı kabul eder mi ?

Charger problemi olur mu gerçi o çözülür herhalde converter falan. USB'den charge olma gibi özelliği var mı aletin.

öncelikle iyi araştır istediğin oyunlar eshop'ta var mı diye, çünkü bazı oyunlar yok ve amerika'dan kartuş getirme şansın yoksa sıkıntı çekersin hayli region lock nedeniyle. us psn store american express istemişti mesela bende, o konudan da emin ol önce. aksi halde brick satın alma ihtimalin var heh.
GERGE said:

Yok. 3DS'nin daha rahat 5-6 yil omru var.

DS - 2004
3DS - 2011
Next Gen - 2017-2018 en erken.

şundan şüpheliyim ben, son 3 nesildir aradaki zaman dilimini uzatıyorlardı ama apple ve google çomak sokacak o tekere bu gidişle. square enix harici şirketler de oyunlarını çıkarmaya başlarsa tabletlere ve telefonlara, altüst olur bu hesaplar. büyük ihtimalle o kadar uzun süremeyecek bu nesil. bkz: viktor'un ace attorney ios indirim postu. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...