Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Bizi günaha sokuyorsun' deyip otobüse bindirmediler.

Bella

Öne çıkan mesajlar

kurgu oldugunu sanmıyorum

kur'an da yazmıyor mu hacı gayrimüslimden dost olmaz,bunlarla dost olan bizden degildir diye,kadınların böyle dediklerine şaşıran kuran ın paris e indigi sanıyo herhalde.

İmanlı kadınların kâfirlerle evli kalmaları helal değildir. -

Mümtehine 10

İman etmedikçe, müşrik [dinsiz, putperest] kadınlarla evlenmeyin. İmanlı bir cariye, beğendiğiniz, imrendiğiniz müşrik bir kadından elbette daha üstündür. Kadınlarınızı da, iman edinceye kadar müşrik erkeklerle evlendirmeyin! Mümin bir köle, müşrik bir erkekten elbette daha üstündür.

Bekara 221

bi mantık hatası yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

sarıklı ve cübbeli erkeklerin de kendisine sözlü tacizde bulunarak, “Başı açık, yazık yazık şuna bak!” şeklinde sözler sarfettikleri

bu ne ya sjdkhfks

zamanında da kemalistler yapardı bunu,
sarıklı ve cübbeli erkek bindi mi atarlardı dışarı, "başı kapalı, yazık yazık şu memlekete bak" şeklinde sözler sarfederlerdi.
devlet düzeni bunu getiriyor, dün dindarlara, bugün kemalistlere.
-a.a.

http://dagobah.net/flash/dontlaugh.swf
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

Black_Hand said:

hacı amcalarımız doğru demiş, güzel demişler.

genç kızlarımıza örnek olması açısından koyuyorum

http://www.itusozluk.com/image/otobuste-turbanli-ile-got-temasi-gerginligi_197933.jpg

imajın adı beni benden aldı.

Resim photoshop.

Yer, Fatih gayet normal. Orası bir 15-20 sene önce çok moderndi şimdi bütün aşırı dinci zihniyet orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Taraf olmayanları bertaraf etme operasyonları...

Yakında (ramazanda) çok aşırılarını göreceğiz ve basın bunu NORMALLEŞTİRECEK. bakın görün. şimdiden müslüman memlekette olmaz bunlar lafları başladı. Kimse de çıkıp memleketler, ülkeler müslüman olmaz din kişiseldir diyemiyor artık.

Laiklik ise sanki marjinal bir azınlığın sapkın ütopyası olacak buralarda.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Taraf olmayanları bertaraf etme operasyonları...

Yakında (ramazanda) çok aşırılarını göreceğiz ve basın bunu NORMALLEŞTİRECEK. bakın görün. şimdiden müslüman memlekette olmaz bunlar lafları başladı. Kimse de çıkıp memleketler, ülkeler müslüman olmaz din kişiseldir diyemiyor artık.

Laiklik ise sanki marjinal bir azınlığın sapkın ütopyası olacak buralarda.

Biz de aynı şekilde karşı saldırırsak dengelenir bence. Ancak ondan anlıyorlar çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

O resmi koymanizin amaci ne anlayamadim,kate uptona da biri basortu takip koyabilir pekala photoshopla,memleketin her tarafinda kici basi acik dolasanlar artiyorken siz burada hedef saptiriyorsunuz ,nedir bu ciplaklikla medeni olmayi bagdastirmalar? En medeni yaratiklar hayvanlar o zaman her taraf acikda :s ar ve haya iki tane ici bos sozcuk degil sodomla gomore gibi olcaz yakinda munferit olayi kac sayfa tartismissiniz :s
Sosyal ağlarda paylaş

Seleph said:

O resmi koymanizin amaci ne anlayamadim,kate uptona da biri basortu takip koyabilir pekala photoshopla,memleketin her tarafinda kici basi acik dolasanlar artiyorken siz burada hedef saptiriyorsunuz ,nedir bu ciplaklikla medeni olmayi bagdastirmalar? En medeni yaratiklar hayvanlar o zaman her taraf acikda :s ar ve haya iki tane ici bos sozcuk degil sodomla gomore gibi olcaz yakinda munferit olayi kac sayfa tartismissiniz :s

e i diye ph da f diye okunur biliyorsun, oldu mu sana selif, değiştir f ile l'yi ne oldu, sefil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...