Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: War of the Damned (2013) - Starz

progamer

Öne çıkan mesajlar

Saçmalamayın adamlar ilk sezon çekimleri daha başlamadan 8 ay önce bootcampe alındılar bütün oyuncular dahil ki onun da öncesinde bootcampe hazırlık olarak yediklerine dikkat etmeleri adına bir rejim vs. vermişlerdir ki oradaki kasların öyle durmasının sebeplerinin için de makyaj da var.Elbet bazı sahnelerden önce de ısınıp çektiklerinden o kaslar öyle duruyordur.

Yani uzun lafı kısası pehlivan falan hikaye spartacus şahane...
Sosyal ağlarda paylaş

inyourmind said:

Saçmalamayın adamlar ilk sezon çekimleri daha başlamadan 8 ay önce bootcampe alındılar bütün oyuncular dahil ki onun da öncesinde bootcampe hazırlık olarak yediklerine dikkat etmeleri adına bir rejim vs. vermişlerdir ki oradaki kasların öyle durmasının sebeplerinin için de makyaj da var.Elbet bazı sahnelerden önce de ısınıp çektiklerinden o kaslar öyle duruyordur.

Yani uzun lafı kısası pehlivan falan hikaye spartacus şahane...

Şimdi sen christian balede sadece tavuk yiyerek o değişimleri geçirdi sanıyorsundur,cahillik tabi =)
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

inyourmind said:

Steroid bastıklarını pek sanmıyorum ama çok hardcore eğitimden geçiyorlar.Biraz makyajla da süslüyorlar ama keşke o eğitimi verdirebilecek bir yer olsa ülkemizde biz de gitsek.Hepimiz spartacus'üz 1!11bir!1

Abi hepsi steroidli bu oyuncuların dalga mı geçiyorsun?Andy neden öldü sanıyorsunuz siz? Vücudu okadar steroidi kaldırmadı bunu herkez biliyor.

Ya benim amcam eski başpehlivan,minderde 90 kg de Almanya şampiyonu.En iyi zamanındaki fotoğraflarına bakıyorum bunlardaki vücut yok.Profesyonel güreşçiden bahsediyorum daha hardcore eğitimi yok bu işin :) Mike Tyson'dan daha kaslı gözüküyor şu crixus mesela.Bunların hepsi oyuncu,sporcu değil.İstediğin kadar hardcore eğitim aldır,istediğini yap okadar kısa sürede bukadar güzel görünümlü vücuda sahip olamaz hiçbiri. Sırf steroid te değil zaten.Amino asitleri,tozlar çeşit çeşit diğer haplar...

hele bu apayrı cahilmiş,amino asit,whey proteinin falan kas yaptığını sanıp steroidle aynı cümlede kullanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlar silinmedi, gizlendi. Ceza yaptırımı gerekirse duruyor sistemde rahat olun.

Eleştiriye ve tartışmaya açık bir bölüm olduğumuzdan ötürü ve bu tartışmalarda garip bir şekilde güzel oturduğundan ötürü bir yere kadar argoya izin veriyoruz(um), ama işin boku çıktığında da es geçmemek gerek.

O yüzden sakin, diziye dönelim. İlk mesaj gizlemeleri her zaman uyarı olarak kabul ederim ben, ama devam edilirse affı yok belirtmeden geçemeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...