Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

65cm'lik demiri hissedeceksiniz!

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:

Gören de, senelerdir avrupadai amerikada hatta çok uzun zamandır çinde ve uzakdoğu'nun bilimum ülkelerinde bu jobdan kullanılmıyodu sanacak. İlla adam mı öldürmek lazım o jobla? İlla kafa göz mü kıracak millet? Bir sepette bir tane çürük elma var diye her pazarcı elma satmaktan vazçeçseydi ohoooooo.
İlla hemen negatif bakın, ona eleştiri, buna eleştiri. Sizin polis yakınızın bıçaklandı mı hiç o bahsettiğiniz holiganlar tarafından, partizanlar tarafından? Kuytu sokaklarda sadece görevini yapaya çalışıyor diye, karısının kızının ismi söylenerek tehdit edildi mi hiç biriniz? Ya da babanız, anneniz?

katılıyorum.
bu yüzden her polise şu silahtan varmek lazım:

http://www.youtube.com/watch?v=Xk37O80I07M

polise karşı çıkanın kafasına bundan sıkacaksın, ne dert kalacak ne tasa.
Sosyal ağlarda paylaş

polisler can güvenliğimizi sağlıyan en önemli unsurlardır.
bu yüzden her birinin birer ninjato veya wakizashiyle donanması gereklidir. sıradan coplar insanları yıldırmıyor, vuruyorsun bana mısın demiyorlar.
ancak wakizashi veya ninjato gibi silahlar kökten çözümdür. bence ne dert kalır, ne tasa...

http://www.youtube.com/watch?v=0gJylV7vG_E

http://www.youtube.com/watch?v=N2I2HCm-6UI
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Masakari said:

Vatandaş onu serbestçe taşıyamaz 6136 sayılı kanuna muhalefetten mahkemelik olur.

Valla polis bişey demiyor batona bizzat sormuştum, ayrıca o kanuna da şimdi baktım o yönde bişey yazmıyor.

Madde 11 - Bıçak, diğer aletler ve benzerleri her ne sebeple olursa olsun üstte taşınamaz.

Bunların nakilleri aşağıda gösterildiği şekilde yapılır;

a) Bavul, valiz, takım veya el çantalarında,

b) Çuval, bez torba veya ambalajlarında,

c) Araçların bagajlarında,

d) Ani olaylarda kullanılmayı engelleyecek tarzda kağıt veya bezle sarılıp paketlenmiş şekilde üstte,

Taşınıp nakledilebilir.

Bu madde hükmüne aykırı olarak bıçak ve diğer aletleri üstlerinde taşıyanlar, kullanım belgeleri olsa dahi, haklarında 6136 sayılı Kanunun 15 inci maddesi gereğince işlem yapılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

"Tatar Ramazan" said:

Masakari said:

Vatandaş onu serbestçe taşıyamaz 6136 sayılı kanuna muhalefetten mahkemelik olur.

Valla polis bişey demiyor batona bizzat sormuştum, ayrıca o kanuna da şimdi baktım o yönde bişey yazmıyor.

Madde 11 - Bıçak, diğer aletler ve benzerleri her ne sebeple olursa olsun üstte taşınamaz.

Bunların nakilleri aşağıda gösterildiği şekilde yapılır;

a) Bavul, valiz, takım veya el çantalarında,

b) Çuval, bez torba veya ambalajlarında,

c) Araçların bagajlarında,

d) Ani olaylarda kullanılmayı engelleyecek tarzda kağıt veya bezle sarılıp paketlenmiş şekilde üstte,

Taşınıp nakledilebilir.

Bu madde hükmüne aykırı olarak bıçak ve diğer aletleri üstlerinde taşıyanlar, kullanım belgeleri olsa dahi, haklarında 6136 sayılı Kanunun 15 inci maddesi gereğince işlem yapılır.

Olay burada altı çizgili kısım. Diğer aletler kısmına sokup kan alabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...