Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TOKİ CERN Yapıyormuş.

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Atomları çarpıştırıp evrenin varoluşu hakkında bilgi edineceklermiş.

ToKiCeRN'den açıklama :
" Edindiğimiz bulgulardan yola çıkarak evrenin varoluşunu dün itibariyle çözmüş bulunmaktayız. Evrenimizi yaratan, kuşlara mükemmel bir aerodinamik uçuş sağlayan, yağmuru yağdıran, insansız uçakları uçuran yaradanımız tarafından yaratılmıştır ki elbette amin. "
Sosyal ağlarda paylaş

Başbakan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Proton Hızlandırıcısı?

http://newsimg.ngfiles.com/207000/207484_755776_lol_que_large.jpg

Noluyo lan, yemin ederim önce haberi zaytung diye okudum bi kaç satır, sonra Ntvmsnbc'yi görünce zaytungcular hekledi siteyi sandım, şu an yavaş yavaş kavrıyorum olayı, beynim bildiğimiz dünyaya döndüğü zaman yorum yapcam
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de bilim ağır yalan.

Yapacaklarını söyliyim, TOKİ para kazanacak, milletimiz için bilime yatırım yapıyoruz diyecekler, ihale vesaire'de yandaşlara para aktarılacak her zamanki gibi, daha sonra da yurdum ilkokullarındaki bilgisayar lab.ları tadında;

"Sizi oraya götürürsek bozarsınız siz onu" diyecekler, yaptıkları binlerce atıl yapı gibi o da atıl olarak kenarda duracak.

Ha sokaktan geçen, 7x8 desen bilmeyen adam da "Her alanda çok süper geliştik, şeriat gelecek diyonuz bak adamlar CERN yaptı" diyecekler.

Olay bu bence. Pratikte yararı olduğundan falan bahsetmişsiniz de, PR ve para aktarma çalışmasından başka bir şey değil bence bu iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...