Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Auction House Patladi [28.05.12]

Disappear

Öne çıkan mesajlar

Elimde zorla biriktirdiğim 500k vardı dün gece. Dedim biraz gem yapayım da artsın. 400k'sı gem yapmak için gitti. Elimde her renkten 2'şer adet olmak üzere Perfect Square Gem oldu. Ortalama hepsi tanesi 100k'dan gidiyor diye seviniyordum. 400k yatırıp 800k alacaktım. Böyle böyle biraz gold biriktirip Act II için üst baş düzelteyim diyordum ki gem kısmı çalışmıyor. :)o
Sosyal ağlarda paylaş

Oha 100kya mı gidiyor +36 gemler?

Commodity sistemini anlamadım zaten, çünkü resmen geriye gitmişler d2yle karşılaştırınca.

D2'deki çeşitliliğin yarısı bile yok. Sadece statlara eklenti gemleri. Runeword de yok. Öyle horadric cubede yapılan karmaşık kombinasyonlar falan filan yok. Herşey dümdüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Elimde zorla biriktirdiğim 500k vardı dün gece. Dedim biraz gem yapayım da artsın. 400k'sı gem yapmak için gitti. Elimde her renkten 2'şer adet olmak üzere Perfect Square Gem oldu. Ortalama hepsi tanesi 100k'dan gidiyor diye seviniyordum. 400k yatırıp 800k alacaktım. Böyle böyle biraz gold biriktirip Act II için üst baş düzelteyim diyordum ki gem kısmı çalışmıyor. :)o

Çalışsa da satmıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Gemleri yapmak için uğraşmayın sadece işinize yaramayan inferno gemleri satın çok iyi fiyata gidiyor dün koydum dex gemleri satılması 10sn sürmedi ki gelen para 37k taş atıp elim yorulmuyor gemde gayet iyi para var ama stacklamak lazım öle 3-4 tane ile birşey olmaz inferno act1 farmlayın devamlı yeter =). Bu arada AH hakkında söylenenlere katılıyorum zaman çok uzun ve koyabildiğin item çok az muhtemelen bir patch ile ilerki zamanlarda düzeltilir ama şuan can sıkıcı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...