Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karakolda iki kez tecavüze uğradı!

Myshkin

Öne çıkan mesajlar

Seleph said:

Liseli kizlar,seksi goruneyim diye ,,hapci tinerci ,sapiklarin yanindan gecerken eteklerini kisaltmiyorlarmi? Arkadaslar kusura bakmayin ama o tecavuz eden polisin sucu varsa toplum olarak bizimde sucumuz var

Hangi gettoda yaşıyorsun bilmiyorum ama umarım ordan kurtarabilirsin kendini, üzüldüm senin için.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

hayır alakası yok. olayda adam zaten şerefsizlik yapmış. her olayı da ileri demokrasi imamın ordusuna bağlamanın manasızlığını söylüyorum sadece.

adam şerefsizlik yapmış, iktidar veya her kimse bunu örtbas etmeye çalışmamış, hakkında da 18 yıl için dava açılmış.

başlığı açan adam şunun üzerinden hükümet eleştirisi yapıyor ona laf dedim ben.

Valla tam tersi ben de her konunun hükümete bağlanmasından nefret ederim. Ancak uzun zamandır bu karakol olaylarında hükümetin ve iç işleri bakanlığının açıklamalarını çok dikkatli izliyorum. Tepkisizliklerinin de böyle olayların olma ihtimali arttırdığını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Seleph said:

Liseli kizlar,seksi goruneyim diye ,,hapci tinerci ,sapiklarin yanindan gecerken eteklerini kisaltmiyorlarmi? Arkadaslar kusura bakmayin ama o tecavuz eden polisin sucu varsa toplum olarak bizimde sucumuz var

Hangi gettoda yaşıyorsun bilmiyorum ama umarım ordan kurtarabilirsin kendini, üzüldüm senin için.

Uzulmende,biri gettoda yasiyor lalLaa demende tatava,kristal kulelerden ici sarap dolu kadehinle inde halkin arasina karis derim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

ahmedinejad said:

hayır alakası yok. olayda adam zaten şerefsizlik yapmış. her olayı da ileri demokrasi imamın ordusuna bağlamanın manasızlığını söylüyorum sadece.

adam şerefsizlik yapmış, iktidar veya her kimse bunu örtbas etmeye çalışmamış, hakkında da 18 yıl için dava açılmış.

başlığı açan adam şunun üzerinden hükümet eleştirisi yapıyor ona laf dedim ben.

Valla tam tersi ben de her konunun hükümete bağlanmasından nefret ederim. Ancak uzun zamandır bu karakol olaylarında hükümetin ve iç işleri bakanlığının açıklamalarını çok dikkatli izliyorum. Tepkisizliklerinin de böyle olayların olma ihtimali arttırdığını düşünüyorum.

bugüne kadar işkence ve benzeri olaylarda ört bas etmek asıl olandı haklısın bu konuda. hani bir umut şu olay örnek olur bundan sonra azalır bu tür olaylar. idris naim şahin gibi bakanlarımız olduğu sürece zor tabi ama bir umut.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Seleph said:

Trollemesine söylemiştir onu herhalde canım(gerçi tecavüz haberi üzerinden espri falan yapmaya çalışmakta bayağı talihsiz bir görüntü). Ama gerçekse de ben şahsen karşımdakinin giydiği kıyafete göre kendimde tecavüz etme hakkı bulacak kadar hayvanlaşamıyorum. Eğer toplum bunu yapıyorsa kendi hayvanlığı, gelişememişliği. Benim bu konuda hiç bir suçum yok.

Bütün ilin tecavüz ettiği kıza akli dengesi bozulmadığı raporu veren ben değilim, el kadar kıza tecavüz edecek kadar aşağılık bir yaratık olan ben değilim, kıyafetlerin tecavüz hakkı doğurabileceğini düşünecek kadar hap kullanmıyorum. Tek suçum bu şekilde yaşayan yaratıklarla aynı çevrede yaşamak zorunda kalmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten bu seleph gibi admalar kendi bilinç altındakileri herkese mâl eden adamlar, herkesin öyle düşündüğünü sanan adamlar.

seleph said:

bu forumda esim,sevgilim kate uptona benzemiyor diye hatunu harcayacak adam vardir eminim

Şurdan adamın psikolojisi ortaya çıkıyor zaten. haryacak adam vardır eminim dediği kendisinden bahsediyor arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Ya zaten bu seleph gibi admalar kendi bilinç altındakileri herkese mâl eden adamlar, herkesin öyle düşündüğünü sanan adamlar.

seleph said:

bu forumda esim,sevgilim kate uptona benzemiyor diye hatunu harcayacak adam vardir eminim

Şurdan adamın psikolojisi ortaya çıkıyor zaten. haryacak adam vardır eminim dediği kendisinden bahsediyor arkadaş.

Bu kadar zoruna gittiyse yazdiklarim yazmam olur biter,ceto bile belli bir seviyede ,bazilariniz onun kili olamazsiniz,karsit goruste adam ama ,coguna gorede adamin dibi
Sosyal ağlarda paylaş

Seleph said:

Vay arkadaş bizde suçlu olduk bu olayda. Toplum bireyiyiz ayağına. Yarın işyerindeki kızları uyarıyım, sapıkların yanından geçerken gerdan kırmasınlar. Hatta Seleph in façe sini veriyim takibe alsınlar. Yoksa ufukta yeni bir tecavüz olabilir.

Edit: * imla
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

küçücük kıza tecavüz edenler eski tck hükümlerine göre yargılandılar. hukukta ilke var suçu işlediğinde yürürlükte olan kanun senin lehine ise o kanunda yazan cezayı alıyorsun.

ama maalesef kitabına uygun. yapacak bir şey yok. evrensel hukuk ilkelerini değiştiremezsin.

hammurabi'nin kanun sistemi bile daha mantıklı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...