Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Sezaryene Karşıyım" - RTE

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Kurtaj butun dunyada tartisilan bir konudur. Fakat sanirim hicbir devlet yoneticisi kurtaja karsi cikmasina gerekce olarak su tarz komplo teorilerini soylemez:

"Bu milleti dünya sahnesinden silmek için sinsice bir plan olduğunu biliyoruz. Bu milletin çoğalması için asla bu oyunlara prim vermemeliyiz."

Sezaryen konusunda soyledikleri daha da sacma:

"Sezaryenle ülke nüfusu donduruluyor: Sezaryenin bu ülke nüfusunun artmaması için atılan adımlar olduğunu biliyorum. Bununla bu ülkenin nüfusu bir yerde donduruluyor."
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni başlık açmadan şuda burda dursun.

Aslan Melih Gökçek, twitter bu adam için kodlanmış adeta..

Tweet said:

Melih Gökçek'in dün gece saatlerinde kendisine yapılan bir eleştiri üzerine bir kadın takipçisine, "Sen çok mu kürtaj yaptırdın? Bu kadar bağırmanın nedeni bu mu?" şeklinde bir mesaj attığı iddia ediliyor

Buda link

TeknoGaste]
Sosyal ağlarda paylaş

Beklenen açıklama da geldi, eh imam osurursa...

said:
AK Partili Üstün: Kürtaj yasaklanmalı
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, anne karnında hayatını devam ettiren insana karşı yapılacak her müdahalenin yasaklanması gerektiğini belirterek, “Kürtaj, bir insanlık suçudur. Kürtaj ile doğacak çocuğun yaşam hakkı elinden alınmaktadır” dedi. Üstün, kürtajın cezalandırılması gerektiğini ifade ederek, kürtajın Türkiye'de tartışılıyor olmasının önemli olduğunu söyledi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20642744.asp
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Yeni başlık açmadan şuda burda dursun.

Aslan Melih Gökçek, twitter bu adam için kodlanmış adeta..

Tweet said:

Melih Gökçek'in dün gece saatlerinde kendisine yapılan bir eleştiri üzerine bir kadın takipçisine, "Sen çok mu kürtaj yaptırdın? Bu kadar bağırmanın nedeni bu mu?" şeklinde bir mesaj attığı iddia ediliyor

Buda link

TeknoGaste]

bu mesajı attı mı bilmem ama gece o kadın ve o kadının arkadaşlarıyla çok sert kavga etti, en sonunda da "hepinizi dava edip süründürücem" diye tehditler edip sindirdi. Egosunu şişirmek için de 1000 tane "benden özür dilediler ben de büyüğüm affettim" mesajı attı ardarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Haydin selametleeee, iş bitmiş bile aslında laf olsun diye bu tartışmaları çıkarmış lol
said:
Sezaryen doğum tartışmalarına değinen Başbakan Erdoğan, "Sezaryenle olursa ikiden fazla olmaz. Niye iki çocuktan fazla olmasın. Ben bu ülkede her meselenin sorumlusuyum" dedi.

Erdoğan şunları söyledi: "Anne karnında öldürülmesiyle doğumdan sonra öldürülmesi arasında hiçbir fark yok. Bu biri cinayettir yine aynı şeyi söylüyorum. Zaten bakanıma söyledim, kürtajla ilgili yasayı hazırlıyoruz ve bu yasayı çıkartacağız. ABD'de kürtaja karşı korkunç mücadele var. Batı'nın birçok toplumunda aynı şekilde. Bir ölüm tehdidi vs. onlar ayrı konular.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25353517/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...