Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

µh said:

alphankaplan said:

kaç kere yazıldı çizildi iss'lere gsm operatörlerine filan vermeyin taahhüt filan diye. üç kuruş fazla olsun ama kafan rahat olsun yarının ne getireceğini bilemezsin sonuçta.

taahhütsüz paket yapmıyorlar ki abi hadi gsmciler neyse de iss'lerde yok artık yani

taaahhutsuz abanolik nasi yapmiolar? gayet yapilio
Sosyal ağlarda paylaş

taahhütsüz abone oluyorsun ama paketlere o seçeneği koymuyorlar mesela bende teledünya+internet var ikisinin uygun olduğu pakete geçmek için illa taahhütlü paket seçmek gerekiyor. yok ben istemiyorum diyorsan fazladan baya para vermek gerekiyor, öyle bi para ki zaten bi süre kullanınca tazminat parasını geçiyor
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

daha önce sordum mu hatırlamıyorum ama

10mbit internet kullanıcısıyım, torrent de 1mb/s görüyorum stabil şekilde ama gel gelelim stream site açtığımda (kissanime.to ve 720pizle.com) 60kb/s gibi komik rakamlara düşüyorum nedendir?

virüs/malware olabilir mi?

çünkü o siteler dandik siteden çamur video izlemek lowtier filan yani ondan herkes abanıo... :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bizim apartmanda fiber var ama israrla uydunetteyim :P cok stabil hani ama alistim artik battimi tam batar kablo :P senede 2 gun delirtir fiks onun disinda modemi gormem bile

ya gecenelrde biri linklediydi bulamadim motorola docsis 3.0 modem ariyorum, kimdi saticisi bunun turkiyede? netmaster denen gudubete para vermek istemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet'e neden geçilmez?

- Özel şirket değil, devlete bağlı.
- Teknik servis kendisinin değil, taşeron kullanıyorlar. Ellerine düştünüz mü sürünürsünüz.
- Bok gibi modem veriyorlar, değiştirmek zorunda kalıyorsun.
- Stabil değil bence, sorunu sık yaşayabiliyorsun. Sadece farketmeyebiliyorsun. Dl iyi fena değil, ama stream'de çok sık sorun yaratıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

-özel şirket düdüklemesi daha mı iyi ?
-teknik servis ile ilgili sıkıntı yok, geldiler binanın hattı bozukmus, ertesi gün tamir edip bağladılar. türk telekom olsa 3 ay falan surerdi.
-verdikleri modem ateş ediyor, 2 pc 2 telefon 1 tablet falan gram sıkıntı cıkartmadı, veri akışında dusme yok
-baya stabil, sorunu cok nadir yaşıyorsun. ayda 1 gün belki yavaş oluyor o da 2-3 saat sonra geçiyor. cogu zaman sorunsuz kullanıyorsun

uydunet candır
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

-özel şirket düdüklemesi daha mı iyi ?
-teknik servis ile ilgili sıkıntı yok, geldiler binanın hattı bozukmus, ertesi gün tamir edip bağladılar. türk telekom olsa 3 ay falan surerdi.
-verdikleri modem ateş ediyor, 2 pc 2 telefon 1 tablet falan gram sıkıntı cıkartmadı, veri akışında dusme yok
-baya stabil, sorunu cok nadir yaşıyorsun. ayda 1 gün belki yavaş oluyor o da 2-3 saat sonra geçiyor. cogu zaman sorunsuz kullanıyorsun

uydunet candır

Katılıyorum. Gerçi modemleri bence de sıkıntılı da, benim aldığım modem bozulduktan sonra mecburen verdikleri modemi kullanıyorum, hiç sorun çıkarmadı şimdiye kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

1,5 sene fln kullandım. son 4 5 ay yaşadığım ping sorunu dışında hiç bir şikayetim yoktu. ping sorununu halledemeyince iptal ettirdim.

7 8 sene öncede aynı sebeple kapatıp ttnete geçmiştim. ttnet'tende aynı sebeple tekrar uydunete geçmiştim :P şimdi fibere geçtim bakalım o ne kadar dayanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...