Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ticaret Sistemi

nedanko

Öne çıkan mesajlar

Ben level 60 sarilari kiriyorum ise yaramazlari, kendi ozel matleri var.

Elimde birikmisti 35 tane, 2 tane de rare plan dusmustu bs plani. dedim deniyim bakalim nasi bisi cikacak.

94 bin para aldi bi de matler, urettim 200k ya sattim urettigimi. 500k lik bisi cok rahat cikabilir, denemek gerek aslinda.

sorun 94 bin degilde, 27 tane level 60 rare inden cikan mat istiyo. tanesi 1000 den vs olsa denenir, ama baktim en ucuz ah de level 60 rare leri 2500 altin, alip kirsam diye dedim, degmiyo, riskli oluyor, cunku cok boktan bisi de cikabilir.

bs biraz daha ucuzlasa riske degerde, su anki haliyle degmiyo
Sosyal ağlarda paylaş

bende farmlarken çıkan itemleri en ucuz fiyat neyse onun altından satıyorum hem diğer itemler için ahta yer açılmasını beklemiyorum hem elime hemen para geçiyor.

stashta bir sürü item birikmişti sattım hepsini anında 1m

arada item ararken ucuza bulduğum şeyleri de alıp satıyorum. geçen 30kya aldığım itemi 70e falan sattım anında ksldgjk
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahhah abi şu oyunun ticaret sistemi tam abso için yapılmış işte. Siz oyun çıktıktan 3 gün sonra infernoya başladınız, abso 23 gün. Ama RMAH açıldığı anda item seviyeleriniz eşit olacak, abso da soracak "hani inferno act 2 zor diyodunuz ben faceroll geçiyorum?" diye

Alın verin ekonomiye can verin.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

Ben level 60 sarilari kiriyorum ise yaramazlari, kendi ozel matleri var.

Elimde birikmisti 35 tane, 2 tane de rare plan dusmustu bs plani. dedim deniyim bakalim nasi bisi cikacak.

94 bin para aldi bi de matler, urettim 200k ya sattim urettigimi. 500k lik bisi cok rahat cikabilir, denemek gerek aslinda.

sorun 94 bin degilde, 27 tane level 60 rare inden cikan mat istiyo. tanesi 1000 den vs olsa denenir, ama baktim en ucuz ah de level 60 rare leri 2500 altin, alip kirsam diye dedim, degmiyo, riskli oluyor, cunku cok boktan bisi de cikabilir.

bs biraz daha ucuzlasa riske degerde, su anki haliyle degmiyo

fine omuzluk ve bot recipesi var bende 2.5m ye omuzluk sattım ama 50k yada ne cıkacagı kesin deil.
Sosyal ağlarda paylaş

crafting sabrı ve parası olana ya, 6-7 tane bot yaptım az önce sonuncuda str/vit/all res/move speed/armor olan bot geldi.
ondan önce de 2 tane wiz offhand yapmıştım 600-700k harcadım ne kadar getirecek bilmiyorum.

eşya düşüremeyince craftingde deniyorum şansımı işte, ya hepten kayıp, yada 1-2 tane güzel şey çıkıyor hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...