Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Single play'de pingleriniz?

Liebe

Öne çıkan mesajlar

abicim 2012'deyiz artik, cogu oyunun kapaginda bile surekli internet baglantisi gereklidir diyor singe player icin bile. serverlar ile real time bir baglanti var, ki sen single oynarken bile adamlar sana oyundan cikmana gerek kalmadan multiye-coop'a donme imkani sunuyor.

cok etkiliyor olduguna inanmiyorum ben, tek basiniza oynarken spike ve laga girmiyor olmaniz lazim. bende kiytirik 4mbit var bir kere sorun yasamadim yani. bilgisayarlarinizin upgrade'i gelmis bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ben internet bağlantısı istemesine bir şey demiyorum zaten istesin problem değil de,sp oyunu lag,spike yüzünden doğru düzgün oynayamamak rezalet olur.ben oyunu henüz oynayamadım o yüzden kendi tecrübelerimi paylaşamıyorum ama rahatsız olanları görünce endişelenmedim değil.yıllardır beklediğim oyunu sp lag yüzünden doğru düzgün oynayamazsam kafayı yerim heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Hardcore 60. seviye full unique set giyen karakterin lag spike'dan dolayı single player oyunda öldüğünde tekrar konuşalım ;)
Single player olsaydı bile level 60 hardcore full set yapmak için kasan adam zaten yine multiplayerda yapardı bunu hile yapmadığını kanıtlamak için.
Fly said:

hani oyun bu adam singleplayer oynuyor, cevap da alamiyorum bari tum oyunu dondurayim nasilsa multi degil falan demiyor mu ?
Single player diye ayrı bir kategori yok. Tek kişilik oynadığın bütün oyunlar 3 kişilik boşluk olan multiplayer oyunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle canım, yapacak bir şey yok. Ya oyunu almayacaksın, ya da katlanacaksın. Ha D3 oynamak çok istediğim için katlanıyorum. Başka bir oyun olsaydı mesela StarCraft 2, oturup para filan vermezdim, yapımcı firmaya hayatında başarılar dilerdim.

Bu sistem doğru mu değil mi zaten bütün oyun sitelerinde hem okuyucular, hem de yazarlar tarafından tartışılıyor zaten. Ne yazık ki "müşteriye" zarar verse de bu sistem bir yere gidecek gibi gözükmüyor. Ubisoft gibi firmaların elinde patlasa da Blizzard, Valve gibi oyunlarından vazgeçemeyecek kitlelerin olduğu firmaların önderliğinde ne yazık ki piyasa standartı haline gelecek ve tabii ki olan bize, yani kullanıcıya olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
...lage girip olen oluyor mu...

Oluyor abi, ben bir kere poison ağaçlarda öldüm, lag'a girdiğimde altımda pod çıkmış. İki kere de ölümden döndüm, bir skeleton king'de kaçtım, kenardaki health orb'un üstünde duruyorum, bir gıdım canım var. Bir kaç saniye almadı orb'u. Allahtan SK Templar ile uğraşıyordu, yoksa kesin ölmüştüm. İkincisi de bu sabah ruin'lerde gezerken 5 sn boyunca ping 3000'lere çıktı, rubber banding halayı sırasında tek bir ezik mob fit fit diye vurarak öldürüyordu. Allahtan son anlarda şansıma companion öldürdü de kurtuldum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...