Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's Play Stuff w/ Jahrein

Cystein

Öne çıkan mesajlar

magickaları izledim de efsane olmuş. minecraft bebelerini silk takıl kafana göre. freedom machine sparta baya iyiymiş.

oyun iyi aga

ha bi de richard devlet bize bohmir kafasını hiç yaşayamamış ya bak nasıl anarşik değil. hep bi heal yardımı hep bir sosyal hizmet peşinde adam. sevgiler kendisine.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ilk mw güzeldi, yenilikçiydi, farklı bir şeyler sunmuştu, o sıralar "world war 2 klonları" oyunlarından sıkılmış kişilere güzel bir tat sunmuştu felan,
şimdiyse "modern warfare klonları" tutunca, sonuna kadar sömürelim diyor adamlar.
her sene yeni bir call of duty oyunu çıkıyor.

ama bf3 apayrı bir zevk
Sosyal ağlarda paylaş

Abi söyle söyleyeyim. Benim için oyunu oynayanlar da eger oyun multi player bir oyunsa en az oyun kadar onemli. Bf3 çıktığı zaman resmen benim bildigim tüm veled ordusu mw3den bayarız bunu da oynarız ayagina bf3 aldı. Turnuva konusunda da söylenebilir en guzel şey söylenmiş zaten. Onca boktan oyun turnuvalarda yer alırken (f1 yarış oyunları mesela lol) bir tf2nin yıllar boyunca turnuvalarda sponsorluk bulamaması zaten beni turnuvalardan soğuttu. Kaldı ki tf2 competitive en uygun oyundur halen oynanabilen. Ama gel gor ki fanboylara populistlik yapmak bazı insanların cebini güldürüyor bize de seyirci olmak kalıyor. Ayrıca moh bu oyunların atası demek baska, onlarla karşılaştırmak baska.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...