Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ingame Item Trade Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bende günde 3 4 item satıyorum 5, 10kdan yavaş yavaş gidiyoruz abim 40 lvl monk ben 41 wizard bu hafta nm biter şu item bu item satılmaz demeyin boş durmasın auction house ucuzdan koyulan itemler alsatcılar tarafından veya yeni başlıyanlar tarafından alınıyor ben hala lvl 40-45 itemleri alıyor satıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam arkadaşlar konuyla alakası yok ama sizle bir salaklığımı paylaşmak istedim komik olduğu için :D AH de bir item almak üzere kuzenimden 100k borç gold aldım .Paranın 65k lık kısmını toparlayıp kuzene vermek için oyuna girdiğimde oyundaki 3. kişi trade açtı bende onu dalgınlıkla kuzen sanıp 65k yı bastım verdim adama .Adam ty dedi kuzende olm adamamı verdin deyince başımdan aşşağı kaynar sular döküldü :D sonra elemanı ikna çapalarımız başladı tabi.Eleman nerelesiniz diye sordu Türküz diyince parayı vermem dedi.Elemanın nereli olduğunu merak ettim tabi sordum europe dedi kesin bir yer söylemedi.Sonra dedik bari 50k ver dedik 15k sı senin olsun eleman 10k yı geri verdi bu kadar verdiğime dua et arkadaşlarım bir Türke böyle iyilik yaptığımı bilseler bana gülerdi dedi.Özet geçmek gerekirse ben bir salağım adamda tam bir oç :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...