Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ingame Item Trade Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

zaten düşen şeyler hakkında çok garip şeyler yaşıyorum şahsen :)

butcher yalama oldu artık girince direk "play dead" deniyo ve kesinlikle adam gibi bişe düşürmüyo %230 MF ile girsem bile

buna rağmen işime yaramasa da, kötü özelliklere sahip olsa da 650k ya sattığım tal rasha chest armor beyaz bi cultistten düştü mesela :p

güzel bi quiver düşürdüm 3m'a satıldı onu da herhangi bir elite guruptan düşürdüm, henüz ana bosslardan adam gibi bişe düşmüş değil
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundayken çok kızıyorum falan ama asıl işte olayın da güzelliği burada. Şansın da olacak. MF chance değil, gerçek şans. Act 1 ve Act 2'yi 2 haftadır farmlıyorum. Maksimum fiyata satabildiğim malzeme 500k oldu. Bazen gecede 7-8 kere Butcher farmındayım, tek runda 10-15 arası rare, delicesine mavi düşüyor ama genelde saçmasapan özellikler oluyor. 2 tane legendary düştü bugüne değin ama elimden çıkarmak için üstüne benim gold vermem gerekecek kadar kötüydüler. Zaten reforge ettim gitti :)o
Sosyal ağlarda paylaş

benim 2 günde 2 tane 1+m item düştü. ikisi de elitten bile değil düz mobdan düştü. mf 30 fln sette. 5nv ile 100 yapıyor. yani gerçek şans en önemlisi. %0.001 i %0.003 yapmak %200 mf görünebilir ama o bile çok küçük ihtimal. yani her türlü gerçek şans lazım =) =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...