Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ingame Item Trade Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Lord_Argos said:

Ben convertli kullanıyorum, gayette infernoyu potsuz oynuyorum, her vuruşta 2-3k dolduruyorum, bence denemeden yorum yapmayın.

%80 düsüyor life steal olayi,

sen hangi classi oynuyorsun bilmiyorum ama o gelen 2-3k healler ya skill sayesinde yada life on hit sayesinde geliyordur. dmg convert to life saesinde degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya şimdiye kadar birçok 700-800 arası bow konuldu. Kimse lafını etmedi. Ben fiyat koymadım. Gelecek fiyatları duymak istedim. Ama bir lavuğun çıkıpta emeğime hakaret etmesine göz yumamam. SIRF ARGÜMANINI kanıtlamasını istediğim için, Sparkcaster bana troll yakıştırmasını yapabiliyorsa ve bu adam alan yetkilisi ise, o forum kurallarını münasip bir bölüme sokabilirsin, eminim o kadar örnek bir kişisinki, bunuda başarabilirsin çünkü zaten bunu yapmışsın, öyle olsa öfkeli nerd tarafından sadece argüman göstermesini istediğim için hakaret yemezdim;
Luriel said:

bu kadar aklı bişeye yetmeyen birini görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben itema para etmez dedim sende sende nedense gelip bana ben bu itemları 800k ya satıyorum falan dedin üstünede saçma sapan argümanlar sunuyosun diyip beni tahrik eden sensin. Üstüne ss istedin onuda koydum gene uzattın konuyu gene olsa gene o lafı ederim kusura bakma. Neyse konuyu daha fazla kirletmiyecegim hakkaten çok uzadı bu olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...