Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Red said:

valla o kadar hamitte hamit dedikten sonra.sonra çok pahalı falan diyip fenere kaptırırsak yazıklar olsun

o saatten sonra daha iyisini getirmeleri lazım ki hamitlol diyelim.öbür türlü tamamen fail yani

hamite yıllık 4milyon verirsen asıl fail olur.
Sosyal ağlarda paylaş

o basının büyütmesi, ünal aysal ne sorulsa cevap vermek istiyor, herifede gündemdeki tek isim olan hamiti soruyordulardı sürekli.

ki haftalar önce dedi zaten hamitin istediği parayı vermeyiz, indirinme gitmezse olmaz diye.ondan sonra da bir hafta önce falan dedi işte çok sexyiz hamitin istemesi lazım vs diye.medyanın gazına gelmeyin lütfen.

hamit o paraya gelcekse gelmesin, fener alacaksa alsın 2sene sonra emre gibi şutlamaya çalışırlar, isterse barca alsın ama hamit o paranın adamı değil.

hamite gelene kadar bir ton adam var.bize sağ ve sol kanat lazım bir kere, o parayla töreyi alırsın sola kanatı yıllarca kapatmış olursun, hamiti anca selcuk, meloyla rotasyona sokabilirsin kanat desen kanat değil herif.

yeni milli takımda ki şu canavar gibi heriflerden 2 tane alsak o bile daha iyi.

yabancı transferinde geçen sene elmanderi aldıkları gibi alabilcekleri herifleri arıyorlar işte, ki bence mantıklı.milyonlar dökmeye gerek yok, takıma iyi uyum sağlayabilcek adamlar almak lazım.acele etmek için bir neden görmüyorum ben şuan.sanki alsak herifler gelip floryaya kapancaklar su saatte.
Sosyal ağlarda paylaş

yani işte yönetim gereksiz yere demeçler veriyor

abdurrahim reis zaten heyecanlı adam

fener hamiti alırsa cimbomba kazık olarak manşet atılcak.ztn aziz yıldırım çıktıgından beri basın yine fenere döndü

haberturk dün ilk sayfadan DERİN KADROLU FENERBAHÇE diye adamların ilk 11 ini ve alternatiflerini yazmış.

ki dhaa transfer etmedikleri hamiti bile hamit ? diye eklemişler ahah
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

aziz artistlik icin bile vermez 4m€ yu hamite. daha azina imza atarsa fenere, fatih terim tepeler onu. bence realde kalir hamit.

Adam Mehmet Topuz'a 9 verdi zamanında sırf inat için, Hamit'e mi vermeyecek? Hele 1 sene içeride iyice bilenmiştir Aysal'ın açıklamalarına. İnadına verir.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/fenerbahcenin-transfer-edecegi-4-isimden-biri-sercan/news/anzeigen_94508.html

şu eski bir haber ama şu herif fenere giderse üzülürüm baya.
sağda solda yeni keitalar vs çıkarmaya çalışacağımıza şunu sağ kanada gökan töreyi sola alıcaksın toplam 10 milyona sonra yıllarca arkana bakmassın.

yabancı sayısınıda düşürmüceklermi önümüzdeki sene, hala neden yabancı transfer peşinde koşuluyor ben onu anlamıyorum.al sağlam bir forvet yabancı alıcaksan bitti gitti işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Pino gibi adamlar iyidir. İlk 11 diye mızlamaz, ucuza gelmiştir, yıllık ücreti fazla değildir.

Geçen sene zaten dar rotasyonla oynarken yedekten Aydın vs. gireceğine Pino girse burdaki her Galatasaray taraftarı heyecan duyardı. Hatta çoğu maçta Emre Çolak yerine ilk 11'de daha iyi katkı verirdi, 2010-11 sezonundaki kaos ortamını referans alarak oyunculara değer biçmek yanlış, Bank Asya performansıyla oynayan Hakan Balta 'nın geçen sezon nasıl oynadığı gerçeği var misal.

Orta sahamızın diğer büyüklerden 2 gömlek üst olması ve hücum oyuncularının hepsinin orta saha yönü olduğu için şampiyon olduk, Aykut Kocaman zeki bir adam ve transferleri buna göre yapıyor, seneye aynı aşı tutmaz. Mutlaka asli yeteneği gol atmak olan bir forvet + Stoch tarzı bir adam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

MrLevie said:

aziz artistlik icin bile vermez 4m€ yu hamite. daha azina imza atarsa fenere, fatih terim tepeler onu. bence realde kalir hamit.

Adam Mehmet Topuz'a 9 verdi zamanında sırf inat için, Hamit'e mi vermeyecek? Hele 1 sene içeride iyice bilenmiştir Aysal'ın açıklamalarına. İnadına verir.

abi adam bonservisi döküyor evet ama yıllık ücretlerde cozutmuyor nedense bildiğim kadarıyla... yanlış mı biliyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...