Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

yahu arkadaşlar bana niye kızıyorsunuz anlamıyorum, ben mi dedim Aysal amcaya " tarih ver bana ne zamana kadar bitirecen transferi " diye

yoksa ben mi zorladım " dünya çapında bir golcü al " diye.

ortada fol yok yumurta yokken çıktı kendisi söyledi ;

1. Bütün görüşmelerimiz tamam
2. UEFA 'nın vereceği kararı bekliyoruz
Karar açıklanır açıklanmaz tüm anlaştığımız adamlarla sözleşme yapacağız
3. Geçen seneki gibi acemi olmayacağız, anlaşmadığımız adamı borsaya bildirmeyeceğiz.
4. 25 haziran 'da TT Arena 'da toplu imza şov

e peki sonuç ?

1. hangi görüşmeler tamam, çık açıkla

Ortalıkta onlarca haber geziyor, aynı adama teknik direktörün 1 milyon veriyor anlaşıyor,sonra bir yöneticin gidiyor ve adama 1,5 milyon teklif ediyor ( rakamları tam bilmiyorum kafadan atıyorum )

2. UEFA kararını açıklayalı 2 hafta oldu, daha beklediğiniz bir karar var mıdır ?

3. geçen sene KAP 'tan onlarca lira ceza yediniz, aynı hataya düşmeyeceğiz dediniz, ama daha 3. açıklamada ( amrabat ) yine patladınız

4. Aysal amcanın imza şovu da jet fadılın imza şovuna döndü
tek bir tane imza atıldı, o da umut bulut

tebrik ederiz, çok tebrik ederiz, aynen devam
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an transfer piyasası inanılmaz durgun, nokta atış yabancılar için geç değil. Avrupa piyasasında atılan imzalar genellikle aylar öncesinde biten transferlere ait. Danny ve Umut hamleleri rotasyonu güçlendirdi ana yemeğe sıra gelmedi daha. Ünalcım biraz tezcanlı çıkıp şu tarihte açıklayacağız diyince ister istemez beklenti oluştu fakat şu an ilerleyen süreç gayet normal
Sosyal ağlarda paylaş

Başkan o programda sanırım bir de 'sarışın uzun boylu renkli gözlü bir forvet alacağız' demiş. Eğer o forvet haberlerde çıktığı gibi Bendtner ise yönetimi tebrik edeceğim. Zira takımda açık bir bitiricilik sorunu varken, forvete Umut- Bendtner ikilisini almak müthiş bir mizah anlayışı gerektiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

zaaaaaaaaaaa mabediniz gitti cirkeflik sokmedi lol

G.Saray, TT Arena için Beşiktaş’a ‘hayır’ dese de dün Bakan Kılıç, Demirören, Orman ve Dürüst’ün yaptığı mini zirveden formül çıktı. Pazartesi açıklanacak karara göre Kartal önümüzdeki 2 yıl ezeli rakiplerinin evinde!

http://www.milliyet.com.tr/2012/06/28/index.html
Sosyal ağlarda paylaş

Revenant said:

zaaaaaaaaaaa mabediniz gitti cirkeflik sokmedi lol

G.Saray, TT Arena için Beşiktaş’a ‘hayır’ dese de dün Bakan Kılıç, Demirören, Orman ve Dürüst’ün yaptığı mini zirveden formül çıktı. Pazartesi açıklanacak karara göre Kartal önümüzdeki 2 yıl ezeli rakiplerinin evinde!

http://www.milliyet.com.tr/2012/06/28/index.html

Sonra biz çirkef oluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...