Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da trafik var diye şikayet ediliyor ben anlamıyorum

Laorx

Öne çıkan mesajlar

Deathblade said:

Ahahaha ben seviyorum abi adamı.

Parası olup, param yok geyiği yapanlara inat, param var ve evet bunu kullanıyorum diyor ve de gösteriyor. Gizli gizli götürdüğü bir şey de yok hani. Arsa alıyor, bina yapıyor. El altından götürülen bir para yok. Vergisinin hepsini de veriyordur kanımca.

El altından para aşıranlara sövün bence az.

azcık gazete falan okusan görürdün, daha 1-2 hafta önce bile 2b arazileriyle ilgili olayı çıkmıştı adamın.

ayrıca yaptığı da baya görgüsüzlük bence. benim zaten lükse pek ilgim yoktur ama bu adamın utanmazlık ve görgüsüzlüğünün böyle prim yapmasına baya şaşırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Paraya ve lükse ihtiyacım yoktur diyenlerin büyük çoğunluğu para bulunca kendilerini kaybedecek tiplerdir bu da ayrı bir olgu.

Mesala bende öyle diyorum kendim için ama bir yat alacak kadar fazladan param olursa dünya koylarını gezsem hayır demem. ^^

Bu mesala insanlar için güzel bir hayaldir, çoğunlukta bunu kabul eder ne güzel düşünüyorsun diye, ama işte o aynı yatı limanda demirliyken boşta duracağına trafik için boğazdan karşı karşıya geçmek için kullansam bu görgüzlük oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

haha Deathblade bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Ali Ağaoğlu bildiğin KIRO, yaptığı da görgüsüzlük. Her eline geçen fırsatta ben böyle zenginim, bilek-dirsek arası kadar malım var diye dolanmak. Ama pardon sen haklısın artık, her kibar olana "elitist" diye yaftalamak moda oldu. Köylülük ise daha büyük erdem sayılmaya başlandı. Eğer daha düzgün zenginliği sindirmiş bir zengin arıyorsan Rahmi Koç sana örnek olabilir, tamam onun da saçmaladığı zamanlar olmuştur, ama hiç değilse Ali emminin seviyesine çıkmamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler heycanlanmalin lan hemen
adamin parasi var lan iste. nokta.

hala adama neyin laf sokmasina calisiyosunuz, yok beyni yokmus yok giyinmeyi bilmiyomusmus, yarin sana verseler 10 milyon dolar, ertesi gun iskoc duku gibi takilcaksiniz sanki sdfsdfdsf

http://3.bp.blogspot.com/_1F5nbCPrUAE/TIpBps4svtI/AAAAAAAAAUQ/_FgiNw31cF0/s400/pis+fakirler.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

valla fatih altaylı ayarından sonra anca "ekieki trafik yok ekieki param bok 23ünde çıtırlar bende ekieki" diye takılır arada.

var oldu,
para kazandı,
parasının bi kısmını yiyecek,
sonra damadı mamadı yiyecek
sonra ölecek,
öldüğünde 3. sayfa haberi bile olamayacak, iktidarın zengin ettiği bi adam.

istanbulda trafik hehheeh helikopterle gidiyorum diyene kadar bi yere yol mol yaptır bi işe yara anasını satayım.
bi projeye destek ver dimi,çıkmış konuşuyo.

kabahat böle adamları habere çıkartanlarda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...