Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

Paylaştığım HIIT yapmayın anafikirli yazıyı da okusaydın.
Yogayı denedim bugün, zormuş cidden. Güzel flexibility ve denge kazandırır. Bacaklarım dayanmadı bazı pozisyonlara, statik güç de çalıştırıyo

hmm hiit yapmıyoruz yani. iyi ok =)

2 gün spora gitmek yerine, 1 gün şunu yapsam 5km, çok mu kötü olur ya, yoksa güzel yağ yakımı sağlar mı? bana sağlar gibi geliyor böyle uzun ve eforlu bir aktivite

www.mudraceturkiye.com

katılım için bugün son gün, bir cevap verin plx :D
Sosyal ağlarda paylaş

eğlencesine katılıcam canım ama 2 gün spora gidemicem minimum, bu da gelişimimi kötü etkiler mi acaba diye düşünüyorum.

ama en azından böyle 5 km devamlı cebelleştiğin bir yarışta da sağlam kalori harcarsın, yani 1 kardiyo günü yapmış gibi olurum gibi düşünüyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

bacak günü karına enerjim kalmıyo gene amaan dedim yapmadım hareketleri

Bende sirt ve bacak gunu yapiyorum iyi oluyor. Squat ve Deadliftte yorulmusken girince daha bitirici oluyor gibi geliyor bana :)

Bu arada benim karin programim soyle:

Weighted crunch - 3 set - 20kg plaka ile 20 tekrar civari. Son set bitince agirliksiz tukenene kadar superset gibi giriyorum.

Cross crunch & Side crunch - superset - 2 cikarsa 3 set tekrarlar 20 + 16 gibi. Obliklere olum.

Leg raise - 3 set - tekrarlar 12-16. Bunda tukeniyorum artik zor cikiyor.

Memnunum boyle. Bittiginde tum core bolge kasiliyor. Haftada 2 defa yapiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

karın kaslarım küçük olduğu için 10 tekrar ve aşağısında çalışıyorum. dragon flag 8den fazla çıkmıyo. hanging leg raise de öyle. trx fallout da max 10 çıkar. belim ağrımıyosa weighted decline sit-up yaptığım oluyo onda da 10kg alıyorum elime
Sosyal ağlarda paylaş

boyun ve trapez için son zamanlarda okudugum bi yazı, fikir verebilir.
http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/building_a_bigger_yoke

sadece boyunu soruyosan tl;dr kafan boşta kalcak şekilde uzanıyosun, bir havlu yardımıyla kafana direnç uygulayıp flexion veya extension çalışıyosun. 25-50 gibi yüksek tekrarlar yapıyosun ve çok zorlamıyosun kesinlikle.
bunlar dışında trapez ve omzun çalıştığı her harekette boyun da biraz kalınlaşıyor
Sosyal ağlarda paylaş

sert bi çalışmanın sonlarına dogru dumbbellari yere atıyodum, (eğilip yerine koyacak mecalim yoktu). o ara farketmemişim yandan bi başkasının dumbbell i yuvarlanmıs benim tam atıs yönüme dogru yakınıma..

velhasıl attıgım dumbbell ile gelen dumbbell ın arasında kaldı parmak.

nasıl oldu ben de pek anlamadım aslında.

bu yaranın 8 - 9 günlük hali (13+,saglam miğde)

http://i48.tinypic.com/2d9zb6e.jpg

siz siz olun dikkat edin. dumbbelları atmadan yere bir bakın
Sosyal ağlarda paylaş

1.5 aydır falan motivasyon gg oldugundna spor yapmıyordum.bu arada öküz gibi yediğimi düşünüodum.tartının pili bittiğinden hiç tartılmamıştım

kilo aldım of yağlandık derken bir tartıldım 1 kilo daha gitmiş lan.kayboluyorum iyice

acaip düzensiz ve az proteinli beslenmeme rağmen bişi olmamış

sanırım makarnaları yağsız ekmekte hep çavdar falan yendiğinden bi cacık olmammış.bide öküz gibi yarım yağ süt tüketen bir insanım.günde 1 litre içiyorum rahat çda kilo almam lazım 1.78 e 63 kilo nedir lan

göbek yapmadan ne yemem lazım protein ağırlıklı mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...