Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook #2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
bu facebook ta "profilime kim bakıyor" tarzı fasiliteler efektif bi şekilde çalışıyo mu yoksa kandırmaca mı?

kendime istemiyorum ama bunu kullanan yada beğenen stalk ladığım bi hatun var. günde 2-3 kere profiline girip bakıyorum falan. eğer çalışıyosa facebook u kapatıp bu diyarlardan gitmem lazım çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

bu facebook ta "profilime kim bakıyor" tarzı fasiliteler efektif bi şekilde çalışıyo mu yoksa kandırmaca mı?

kendime istemiyorum ama bunu kullanan yada beğenen stalk ladığım bi hatun var. günde 2-3 kere profiline girip bakıyorum falan. eğer çalışıyosa facebook u kapatıp bu diyarlardan gitmem lazım çünkü.

Lapin avlamak için öyle şeyler ..

ama emin ol facebook da öyle bi özellik var ve henüz aktif etmediler olmama ihtimali yok yani bence bi gün bi koyarlar liste elinde herkezin,pek yapcaklarını sanmıyorum gerçi ..

Kimi aratmısın onu koydular mesala listesi cıkıyor ..

bi günde kimler seni ne kadar aratmışı eklerler olur biter önleminizi alın bence ..
Sosyal ağlarda paylaş

lovecraft0Z said:

yav biri allah rızası için desin, bu fotografın albumünü nasıl deiştireblrm. diger albümde olsun istiyorum edit den falan olmuyo

evet dediğim gibi. adım adım şöyle yapıyorsun.

profil -> fotolar -> albümler(sol üstte) -> fotonun olduğu albüm -> edit(sağ üstte)-> taşıyacağın fotonun üstüne gel sağ üstte select an option çıkıyor. ordan da move to other album.

Seele said:

https://www.facebook.com/photo.php?v=118540821681117&set=vb.126696876138&type=2&theater

facebook ne alaka?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...