Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother (2005) - CBS

GERGE

Öne çıkan mesajlar

off çok güzell bir finaldi, duygusala bağlattı , 9 sene, daha doğrusu ben üniversiteye girdiğimde 2006 da başladım izlemeye,8 senedir. Son sezon ve hatta bir önceki seznda bir çok bölümü öfleye püfleye seyrettik...iyisiyle kötüsüyle bir 9 sene devirdik hepimize hayırlıı olsun..

How ı met bitti ben hala aynı kampüste dedirtti=)

spo

çocuklar lili ve marshal izlenimi yarattı bende son sahnede Ted'e "ara ara" derlerken...
muhteşem bir arkadşlık, insana çevresindekilerin önemini hatırlatıyorr baktıkça...
Ted ve Robin...bir araya gelecekleri barizdi, madalyon olsun, Robinin çatıdaki partide "evlenebilecğim adam bir başkasınla şuanda" diyen yakarışı olsun... ama anne de güzeldi bence, zeki komik ve duru bir güzelliği var...Ted aradı aradı , 35 inden sonra mutuluğu buldu

güzel sondu, barney'nin hatunu göremedik...How I Met your mother da ona çekseler barii:p

Fudge the Prime...=) lili ve marshall çocukları da merak etmiyor değilim...

Sosyal ağlarda paylaş

Cheaz said:

barneyin hatun yok sadece bebek var sanırım

spo

tamam da bir hatun var ama dimi...=) olmalı, tamam herhangi biri de gene de bebeğinin anasını merak ettim. Bu arada barney'nin bardaki kızlara doğruuu eveee gidiyorsunuz ve düzgün kıyafetler giyiyorsunuz dediği yerde çok iyiydi yaa

Sosyal ağlarda paylaş

abi içim parçalandı yine. dostlarım yok oldular gittiler sanki. şimdi barney ne yapıyor acaba çocuğunun anasıyla mı birlikte... tedle robin mutlular mıdır ki? lily ne iş yapıyor acaba anaokulu öğretmenliğine geri mi döndü? yumruk oturdu resmen :(

ayrıca sonunu tahmin eden blekayz ve fiz oha olm ya ne kadar dikkatli izliyormuşsunuz diziyi be
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...