Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

- rob stark freylerin kızıyla evlenmekten vazgeçip yeni karıya yavşayınca kızlardan birini edmure tully ile evlendirelim diye teklif ediyor walder frey. sike sike kabul ediyor rob. düğün günü rob stark ve annesi dahil düğüne gelen bütün adamlarını öldürcek freyler. robun kafasını kesip yerine kurdunun kafasını dikecekler bi güzel. anasının da boğazını kesip nehire atıyorlar ama beric dondarrion resliyor onu sonradan.
- cüce tywin lannisteri öldürecek crosbow ile sıçarken.
- cofri piçini zehirleyecek yeni yavuklusunun annesimi ninesimi bişeysi tam hatırlamıyorum orasını
- jaime lannisteri vargo hoat ve çetesi yakalıyor yolda ama öldürmüyorlar sağ elini kesiyorlar sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

http://www.cheshirecatart.com/blog/wp-content/uploads/2012/01/redline_wp01_n.jpg

gazın dibi 20

abi ilk yarış sahnesini izledim de, şunlarla mı gaza geliyosunuz gerçekten yoksa filmin ilerisinde başka bişeyler mi var? 5 yaşındayken küçük arabalarımla kendi kendime yaptırdığım yarışlar aklıma geldi, bildiğin 5 yaş çocuğunun gaza gelebileceği bi konsept şu. herşeyin süper ultra turbo nitro mega hız ÜFFF şeysi var, herkes sürekli bi turbo basıyo, öteki ultra-mega turbo basıyo, öteki ÜBERSÜPERTURBONITROFFS basıyo, öbürü uzaya çıkıp SÜRTÜNMESİZ TURBO basıyo falan bu ne ya? hayır madem bu kadar limitsiz, yok mu abicim birinde de şöyle diğer bütün araçları yokeden kendi aracını anında finiş çizgisine getiren süpermegasonsuzunsonsuzkatı kırmızı tuş?

şimdi fanboylar gelip ezecek, haydi bakalım bokfırtınası başlasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

senin gaz değerlerin pek yüksekse yapacak birşeyimiz yok tabiki
ama filmin hepsini izleyip gel hacım.

abi benim gaz değerim hiç yüksek değil de 5 yaşındayken yaptığım VIN VINN VROMMM UFFŞŞ hareketleri filmin ilk 15 dakikasını oluşturuyor ve zor katlandım. hatta şöyle de bişey oldu, o ilk yarış bittikten sonra "şimdi bi olaylar olcak orada mafya falan da var işin içinde, o bi karışıklıklar falan, muhtemelen bi hatun var mevzunun içinde, filmin sonunda da FİNAL BATTLE kıvamında yine VROM VROM diye bi yarış vardır sonunda da hatunla adam birleşir" dedim, sonunu açtım aynen dediğim gibi çıktı ve kapattım.

vurabileceğin tek yer "filmin tamamını izle de gel", gidip ordan vurmuşsun sdfkjg
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

Failan

http://i.dramacrazy.net/w1.jpg

filmin geneli 7/10 hele ilk 30 dk cok cok sıkıcı, sonradan acılıyor. son 20dk sı 15/10. usta yardırmış

sen bile sıkıcı dediysen ben kanser olurum sanırım. en sonunda build-up süper deliverlıyor mu peki? festival filmi gibi 2 saat sıkıldığımızla kalmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

http://d3iq55z57l3zed.cloudfront.net/the-loved-ones-poster-artwork-xavier-samuel-robin-mcleavy-victoria-thaine.jpg

3/10

tamamen zaman kaybı. korku filmleri tavsiye sitesine uyup da film indireni bu filmi de o listenin en iyi filmi seçeni ben ne yapayım e mi.

3 puanı da gotik kızın çok güzel olmasından kaynaklı verdim. gerisi çöplük traş.

Filmin ödülleri var.İzlenilir ama korku filmi mantığı ile değil çünkü korku filmi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...