Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

http://www.sinemablog.com/wp-content/uploads/2010/01/my_life_without_me_2.jpg

My Life Without Me

güzel film. 8/10 civarı işte. izlenir.
özgür ruhlu, evli, genç bir annenin ömrünün 2 ayının kaldığını öğrenmesiyle başlayan olaylar, olaylar. bencillikleri olsa da; gayet iyi niyetli, çocuklarını, kocasını, annesini düşünen bir kadın Ann. o iki ay işte bencilliklere karşı aile olarak bitip gidiyor film boyunca. müzikleri hoş, samimiyet güzel. izleyin la işte.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

transformers ne ya

13 yaşında ergenliğe yeni girmiş gerçek -plastik meme ayırdetmeden meganfoxa fapfaplayan çocukların, ağzını büze büze dışş dışş fükşşş efektleriyle oyuncak alıp oynaması için çekilmiş bir film.

Analizleri filmi siktir ette meme plastik ayırt etmeden, silikon öyle kötü böyle kötü ayakları bunlar hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Revenge said:

yildirimokur said:

Tüm müzikal filmler imha edilsin bence.

Müzikal sevmeyen biri olsam,müzik olduğunu bildiğim şeye neden gideyim? Yazdığımı tekrarlatıyorsunuz,müzikal dediğin arada dialogları da olan,yer yer müzikler giren falan birşeydir format olarak..burda tüm filmi müzikal yapmışlar,bu da izleyeni baymış..film hakkında o kadar yorum okuyorum çoğu kişi; "film arasından sonra salon bomboştu" diyor,demek ki bu kadar insanı sarmayan bi durum var ortada...sizi de sarabilir yani herkesin sinema zevki anlayışı farklı..trollük yapacagınıza suna saygı gösterin biraz

Sinema zevk anlayışını diyoruz zaten kardeş.Sen müzikal sevmiyorsun.Film normal, müzikal.Olması gerektiği gibi de tamamen müzikal.Salonun çoğunun boş olmasının sebebi insanların müzikal sevmemesi.Çoğu bilmiyordu bile müzikal olduğunu büyük ihtimalle.Sende sanki kaç müzikal izledin de öyle olur falan diye atıp tutuyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Revenge said:

yildirimokur said:

Müzikal sevmeyen biri olsam,müzik olduğunu bildiğim şeye neden gideyim? Yazdığımı tekrarlatıyorsunuz,müzikal dediğin arada dialogları da olan,yer yer müzikler giren falan birşeydir format olarak..burda tüm filmi müzikal yapmışlar,bu da izleyeni baymış..film hakkında o kadar yorum okuyorum çoğu kişi; "film arasından sonra salon bomboştu" diyor,demek ki bu kadar insanı sarmayan bi durum var ortada...sizi de sarabilir yani herkesin sinema zevki anlayışı farklı..trollük yapacagınıza suna saygı gösterin biraz

Sinema zevk anlayışını diyoruz zaten kardeş.Sen müzikal sevmiyorsun.Film normal, müzikal.Olması gerektiği gibi de tamamen müzikal.Salonun çoğunun boş olmasının sebebi insanların müzikal sevmemesi.Çoğu bilmiyordu bile müzikal olduğunu büyük ihtimalle.Sende sanki kaç müzikal izledin de öyle olur falan diye atıp tutuyon.

Ne bu samimiyet bi anlasam ipini koparan troll soluğu burda alıyor..filmin yapımcısının akrabası falan mısınız yoksa birbirinizin şakşakçısı mısınız nesiniz la bi filmi beğenmedik diye random adam gelip "Sende sanki kaç müzikal izledin de öyle olur falan diye atıp tutuyon" diyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Revenge said:

Akhlaur said:

Revenge said:

yildirimokur said:

Ne bu samimiyet bi anlasam ipini koparan troll soluğu burda alıyor..filmin yapımcısının akrabası falan mısınız yoksa birbirinizin şakşakçısı mısınız nesiniz la bi filmi beğenmedik diye random adam gelip "Sende sanki kaç müzikal izledin de öyle olur falan diye atıp tutuyon" diyo :)

Ben onu samimiyetten değil müzikalden çok anlıyormuş gibi atıp tuttuğundan dedim.Kardeş film müzikal.Beğenmemişsin olabilir.Ama böyle müzikal olmaz demeye getirmişsn.

Trollükle alakası yok.Her incindiğinde trollsünüz diye ağlama.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

izlemedim ama film zaten isimden kaybediyor ya da aslında göreceli olarak kazanıyor. senarist sıkıştı mı zaten aşk tesadüfleri sever emüğegöyim diyip verir tesadüfi bi olayı, çıkar işin içinden. sen de gıkını çıkaramazsın çünkü aşk tesadüfleri sever dostum.

Bence direk Belçim Bilgin'den kaybediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...