Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gif ve cesitli diger oynak gorseller

aquila

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

şu at maskesinden ben de alıcam tr'ye gelince.

Dun eczanede karsimiza cikti bi hatun, sadece bustiyer, sort, topuklu ayakkabi kafasinda at maskesi halloween desem bir gun oncesiydi anlamadik, esim once epey bi korktu irkildi, sonra gulduk. Abla da bize cevaben topuklarini yere vurarak at nal sesi gibi bisey yapti uzaklasti. Valla yuzunu goremedik ama cok da guzeldi ablanin fizigi. Bu Amerikalilarin eglence anlayisarina adapte olamadikbir turlu.

Gene bu Eczanede gecen hafta bir erkek cocuk ODUMU kopartmisti kurtadam kostumuyle. Beni en cok korkutan kosarken boynuna bagli zincir sakir sukur sesler cikartiyordu, bir de 90 cm falan toplam uzunlugu kostumlu veletin, bir de uzerima dogru kosuyo anlayamadim ne oldugunu ve sicradim geriye dogru. Bir de mutlu oldu velet ben korktum diye. Su halloween cilginligi bitse de rahata ersek artik buralarda. Eczaneye gitmeye korkar olduk valla.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

dasaaa said:

şu at maskesinden ben de alıcam tr'ye gelince.

Dun eczanede karsimiza cikti bi hatun, sadece bustiyer, sort, topuklu ayakkabi kafasinda at maskesi halloween desem bir gun oncesiydi anlamadik, esim once epey bi korktu irkildi, sonra gulduk. Abla da bize cevaben topuklarini yere vurarak at nal sesi gibi bisey yapti uzaklasti. Valla yuzunu goremedik ama cok da guzeldi ablanin fizigi. Bu Amerikalilarin eglence anlayisarina adapte olamadikbir turlu.

Gene bu Eczanede gecen hafta bir erkek cocuk ODUMU kopartmisti kurtadam kostumuyle. Beni en cok korkutan kosarken boynuna bagli zincir sakir sukur sesler cikartiyordu, bir de 90 cm falan toplam uzunlugu kostumlu veletin, bir de uzerima dogru kosuyo anlayamadim ne oldugunu ve sicradim geriye dogru. Bir de mutlu oldu velet ben korktum diye. Su halloween cilginligi bitse de rahata ersek artik buralarda. Eczaneye gitmeye korkar olduk valla.

geçmiş olsun abi, kim rahatsızlandı?
Sosyal ağlarda paylaş

Kadın motorun kıçının dibinden takip ediyormuş, eleman da 2 kere uyarmış. 3.'de motoru bilerek sıkıştırmış, zaten videoda görülüyor, şerit çizgisi üzerinde araç. Adam da sinirlenip tekmeyi basmış.

Bu arada arabanın içine uzanıp kadını tartaklıyor gibi görülüyor ama o sırada arabanın anahtarını kapıyor, kadın kaçamasın diye :D.

Devamında hapse giriyor mu bulamadım ama :(.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...