Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Abov bugsız tertemiz oyun diyenler var o.0

Dekorasyon yapılamayışını, kaybolan eşyaları, yürüyen mankenleri, random ölen npcleri, kapı açınca uçan tabak çanakları, çalışmayan çalıştığı zaman eşyayı yutan silah raflarını, el arabaları yerine sokaklarda yerlerde dolanan sebze meyveleri falan hepsini geçtim,

Örnek olarak aklımda kalan Laid to Rest görevi, bir düzine bug ile karşılaşmamak mümkün değil

After talking to Helgi's spirit, the marker showing the location of her grave may not appear. If you talk to the Jarl, she will point out the grave, adding the quest marker.

Speaking to Thonnir after killing the vampire Laelette, but before examining Helgi's coffin, prevents you from doing so afterwards and prevents the ghost of Helgi from appearing. Seemingly though, the quest can still be completed once all other stages are done, and you will still receive your reward from the Jarl.

Laelette can be found before dusk, where she would normally spawn, above the burnt house. She is invisible, but not hostile, and you can speak to her. She doesn't have anything interesting to say.

In very rare cases, when playing "hide and seek" with Helgi, you may not fight Laelette because she will be killed by unknown causes. This does not stop or hinder the quest though.

When playing "hide and seek" with Helgi, Laelette may not be at the coffin. When activating Helgi's coffin, you will still hear her say "Make Laelette go away" though. Laelette can be found on the cliffside just above the coffin, completely unresponsive and temporarily invulnerable. She may also be wandering Morthal, and hostile.

The coffin might be bugged and won't open when activated.

Alva may occasionally be hostile for no reason and wandering Morthal. Killing her doesn't seem to affect the quest. ?

When entering Alva's Basement, the floor around the door beside the carpet sometimes glitches into a blue void that you can fall into, but you will reappear standing in front the door. Leaving and reentering the basement usually fixes the problem.

Alva's cellar may be glitched. On the right side, after going through the door, there is a hole where the barrels are. A bucket will repeatedly fall and respawn. ?

Hroggar may not be hostile when you enter Alva's house at night. However, if you talk to him, he will still yell about how he won't let you hurt Alva. ?

If you ignore the mob and go to the cave without talking to anyone they will still follow you there. If you enter the cave and clear it without help, the mob will be waiting outside after Movarth is killed. You won't be able to talk to Thonnir. The game may move the entire mob to the Fort Graymoor region upon quest completion.

If you sneak attack Movarth with a bow, he may run and eventually get stuck in a wall where you cannot hit him. Leaving and reentering the dungeon will reset him to his initial position in his chair. Note that if this happens, it's a good opportunity to kill everyone besides Movarth without his interference.

You might find Alva fighting another vampire in the cave. Afterwards she will stand still and talk like you would normally find her.

There is a bug that prevents Movarth's Lair from becoming cleared.

PC Note If you want to update the "cleared" status, enter the following command in the console: SetLocationCleared 0001BDFC 1

Idgrod may not engage in dialogue with you.

Çoğu zaten çıkışından beri düzeltilmedi, Unofficial patclerde herşeye yetemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Oyunu kıramadığım için senden özür mü dileyeyim?

Normal oynanınca olmuyor böyle şeyler diyoruz sadece.

kiramadigin icin degil, oynayamadigin icin fjslfkjsd.
Normal oynayinca boyle oluyor, abuse etmek icin kurcalasam bayagi malzeme cikar. neyi savunuyosunuz hala anlamadim. var yani ve kotu etkiliyor, insanin canini sikacak kadar coklar. 6 7 saatte onlarca kotu yanini gosteriyor oyun. 400 saat oynayinca ucuncu goz aciliyordur belki bilemiyorum.

bck said:

bunu hangi oyunla karsılastırıyorsun witcher mı ?

soru bana mi bilmiyorum da, ben bi' seyle karsilastirmiyorum acikcasi. genel hatlariyla baktim.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bir kayanın etrafında dönmek veya suyun içinde beklemek gibi pro skillerden yoksunuz ne yapalım, senin kadar iyi olamıyoruz bir türlü sdf.

İnternette genel görüş diğer Bethesda oyunlarından çok daha az bug olduğu yönünde, çoğunluk tek bir bugla bile karşılaşmadım diyor (ki ben de buna dahilim) - sen oynanamaz kadar buggy deyince, problem sende olmuş oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bug var bug var. ultima'daki gibi candle dupe'lamiyoruz ki abi, esyalar, mamutlar havada ucuyor diyorum fsdahjlfdjaslgkjas.
yani minor bug'larla sorunum yoktu, limitsizsiniz oyunu oldugu icin, ama bunlarin ustune quest bug'i gelince, bi' de iki alt tab yapinca crash olayi falan eklenince baydim iyice. bug var diyip gec ya sev ya terket seviyesinde bi' arguman yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyucu klasında hala destruction buyulerinin damage i sabit mi kalıyor? Yada bir patch match geldi mi konuyla alakalı.

Oyunu 8 saat aralıksız oynadıktan sonra sırf bu yuzden rafa kaldırdım. Eğer varsa bir düzelme mod mod oynicam tekrardan.

Arkadaşın char bir kılıc darbesiyle dragon keserken benim aynı işlem için 900000 tane buyu atmam çok anlamsız oluyor.

Not: Başlayıp oynamadığım tek tek elder scroll oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Alfred said:

Buyucu klasında hala destruction buyulerinin damage i sabit mi kalıyor? Yada bir patch match geldi mi konuyla alakalı.

Oyunu 8 saat aralıksız oynadıktan sonra sırf bu yuzden rafa kaldırdım. Eğer varsa bir düzelme mod mod oynicam tekrardan.

Arkadaşın char bir kılıc darbesiyle dragon keserken benim aynı işlem için 900000 tane buyu atmam çok anlamsız oluyor.

Not: Başlayıp oynamadığım tek tek elder scroll oyunu

Mod var bir sürü bununla ilgili.
Özellikle şunu tavsiye ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=uSNX1y2Ps18

https://www.google.com.tr/search?q=skyrim+flying+mamuth&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&channel=fflb&gws_rd=cr&um=1&ie=UTF-8&hl=tr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=zrP_UYT5G5HNswab5ICwDw&biw=1920&bih=949&sei=1LP_UbDlCInEPYKXgegH

kendi aldigim ss'i kaydetmeyi unutmusum, bunlarla idare et. neyi savunuyosunuz anlamis degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam "bende olmadı, o zaman yoktur" senin bile altında kalan bi argüman yalnız.

bck said:

hayır neyini begenmiyorlar cidden anlamıyorum bu skyrimin

Oyunda dialoglar 6. sınıf öğrencileri tarafından yazılmış gibi, questler birbirinden c/p, seçimler yok denecek kadar az ve yaptığın seçimlerin hiç bir etkisi olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...