Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

abi 150 saat falan gameplay vardı benim modlar sağolsun daha yarısına gelmiş olabilirim. bi ara baştan başlayıp bitircem ama save patlamıştı :(

aynen ya yarısına falan geldim, yarısına dediğim bütün side questlerle beraber, sonra windows çöktü save falan hep patladı, falloutta da aynısı olduydu
Sosyal ağlarda paylaş

Steam bizdeki saveleri saklamıyor mu ? Her oyundan çıkışta steame birşeyler upload ediliyor. Yani oyun patlasa benim makinedeki saveler gitse steamden tekrar oyunu kurunca saveler gelmiyor mu ?

Birde two handed char olarak, two handedi, heawy armoru ve bs (bs de hangi armor tipini açayım glass mı ebeony mi ?) yi geliştiriyorum 2-3 perk resto vereceğim. Başka ne tavsiye edersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Birde two handed char olarak, two handedi, heawy armoru ve bs (bs de hangi armor tipini açayım glass mı ebeony mi ?) yi geliştiriyorum 2-3 perk resto vereceğim. Başka ne tavsiye edersiniz.

glass light armor zaten ama hiçbirini açma. artifact silah kullanacaksan enchanted smithing alırsın sadece. daedric ve dragonplate hariç oyundaki her zırhı satıyor vendorlar. daedric ve dragonplate de drop ve chest'lerde geliyor. ayrıca full daedric set 90 conjuration'la toplanabiliyor.

smithing bonus veren eşyalarla gene legendary hale getirebilirsin eşyaları, perk gerekmiyor onun için.

resto alma. enchanting 100'le. 100'deki perki al skill/stat bonus rotasından giderek.

yalnız bu dediğim şekilde oyunu master'da bile kolay hale getirebiliyorsun, uyarayım lol. gerçi legendary mod geldi şimdi. o seviyede oynamak istersen dediğim gibi yapman lazım ama. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Powerplay yapmak istemiyorum ama legendary mod (lvl 80den sonra mı başlıyor)için yapmaya değer enchanting kasmak mantıklı olabilir, Bs ye perk verme diyorsun enchantingde de sadece son perki al diyorsun ( ve ona gelmek için açılması gereken önceki perkleri).

Restoya 2 perk verdim yetiyor zaten. Ama yine bir çok perk birikecek two handed ve heay armor bütün perkleri açsam bile bayağ bir perk birikiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır lvl 80 değil, oyunun zorluk ayarı sadece.

alteration'dan magic resistance al madem, 2h ile restonun sinerjisi yok hiç. dur kılıcı kınına sokayım büyü yapayım filan gibi. archery'de perkler var, uzaktaki ve kaçan düşmanları kovalamamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki sen nasıl bir build yaptın ve perk seçimi Sam ? Resto combat sonrası iyi oluyor hızlıca healleyebiliyorum kendimi ve devam ediyorum potion ile uğraşmakdan iyidir. İki perkde yuzde 50 daha az magica harcama ve novice heal spelleri iki kat fazla healliyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de combat sonrası heallemeye gerek yok işte oyunda, hp kendi kendine doluyor zaten artık. skill kazanmak için ben de kullanıyorum da perk vermek çok gereksiz. sandığımda yüzlerce pot var kullanmadığım. :p

benim gibi min/max yapmıyorsan keyfine bak yani her şekilde oynanıyor.

heavy armor, two-handed, archery, enchanting bunlardaki perklerin çoğunu aldım öncelikle. bunları aradan çıkardıktan sonra her türlü rahat oynanıyor ama yüksek magic resist önemli. ya enchanting, ya standing stone, ya racial, ya alteration perk filan bir şekilde %50 üzerine getirmek lazım. %85 cap. armor'u da 567'ye. o da %80 physical resistance verir. sonra zaten dmg almadığın için istersen wooden sword'la da olsa dövüyorsun. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Hangover görevi aldım bir tane :) hehe, saçma sapan işler yapmışım kafam güzelken.

Elimdeki questleri bir bitireyim aman başka quest almayayım şimdilik derken, NPC nin biri koştu geldi quest verdi gitti :) buda ilginç bir deneyim oldu :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...