Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Companionlar ölüyor mu ya? Giantlar kaç defa Lydia ya homerun çekti, 3-4 dk sonra tıpış tıpış yürüyerek döndü her seferinde.
Team rocket gibi uçarak ufukta kayboluyodu lol^^

Bir tek friendly fire ile kesin olarak ölüyorlardı diye hatırlıyorum. Eğer yerde baygınken sen vurursan, AoE gelirse filan ölüyordu ama onun haricinde bir süre bekliyorlardı sonra kalkıyorlardı işte.
Sonradan değiştirdilerse bilemem tabii, bayağıdır oynamadım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

companionlar düşmanlar gibi ölüme yakın hale gelirlerse diz çöküp tövbe istiyorlar ama o sırada dmg yerlerse ölüyorlar diye hatırlıyorum.

yalnız dialog ve inv ui'sini düzelten modlar filan koydum da şahane oldu cidden. bir adam gibi ui yapamadılar şu oyuna ya yuh.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Mjoll ona ait görevi tamamlamazsanız ölümsüz.

Ayrıca şu topiğe her girdiğimde oyun dünyasının geleceği ile ilgili endişelerim artıyor lan. Vanilla skyrim'e nası zor dediniz, oyun dünyasına girişi mass effect 3 ile mi yaptınız, meraklardayım.

zor değilmiş ya
bnedeki bi mod yüzünden dengleri değişmiş bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

daha önce neden oynamadım ki

ilk kez oynuyorsanız;

ana queste çok takılmayın bir noktada salın gitsin,act 2nin sonu ideal, sonra devam edersiniz, ben level 50de bitirdim ana questi, gezin dolaşın (400 civarı yer var ana haritada) şehirleri keşfedin,

inn e girip herkesle konuşun, konuşulanları dinleyin kitapları okuyun vb bunlardan questler geliyor arada.

dwemer ruinlere girin hemen hepsinde 1-2 quest var genelde, her girdiğinizden 2-3 metal, cog, vida vb alıp getirin evde dursun 10ar tane ilerde rahat edersiniz blackreachte, blackreache girerken çantanız boş, malzemeniz bol olsun.

şehirdeyken dragon saldırırsa dikkat edin ölen olmasın faydalı npclerden,

vampirlere dikkat edin hasta olmayın

Daedric shrine'ları bulup görevlerini yapın

guild questlerini yaptıkça daha ilerki seviyeler açılır, ama belli bir sayıda yapmanız lazım verdikleri generic questlerden, 50+ 100+ gibi

buglı quest olursa (4-5 tane denk geldi bana 400 saat gameplay içinde) hepsi konsolla düzeltilebiliyor, wiki sayfasından bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar detaylı başka bir oyun var mı yok mu bilmiyorum ama gerçekliğe dair herşey var. süper bir şey. şu an ejderhalı yerdeyim yanımda 3 kişi var bir kulenin içinde tıkıldık kaldık ejderhaya ok atıyorum ama zor ölüyor onu öldürüp devam edeceğim yoluma, nerede ne quest var bilmiyorum sadece oku takip ediyorum o beni görevlere götürüyor zaten.

itemları da öldürdüğüm yaratıklardan çıkanlarla tedarik ediyorum hangisi + fayda sağlıyorsa onu takıyorum.

bir tek sorun askerlerin beni görüp "wait I know you" demesi. o zaman hapise götürmeye çalışıyorlar bir saat tantana oluyor dövüşüyorum askerlerle, beni neden içeri atmak istiyorlar düzelmez mi bu durum?

ayrıca level 3, şu an tek level yükseltme imkanım ok işaretinin beni götürdüğü görevler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

birşey çalmışsın veya suç işlemişsin. düzelmez bounty ödemeden ya da hapis yatmadan. "i know you" duyunca topukla konuşmalarına fırsat vermeden holivud filmi gibi.

lvl almak quest ile alakasız, skill kullandıkça artıyor. xp yok. ultima online gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...