Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Şaşmıyor.. bundan sonra first wini bota karşı atıcam ilk başta afk olup sonra gelip junglerin kırmızıyı çalıp 1 dakika geçmeden ölüp sonraki 4-5 dakikada küfredip ardından takip eden 10 dakikada feedleyip 1/17/2 mine oynuyan 1800 winli annie arkadaşımızın yakın aile fertlerinin kulaklarını çınlattım monitör başında.
Heleki "Polite? bitch i've done tousands of games i wont get banned for ****." demesiyle tuzu biberi oldu oyunun sonunda geldi aklıma aa ignore tuşu vardı diye..

Murder diye tuş koysunlar direk kalbini felan söküp yiyelim böyle tiplerin.
Sosyal ağlarda paylaş

raptoid said:

o değilde bugla ip geldi havadan :) refund tuşu vardı en fazla 3 kez kullanmalık satın aldığınız en soy heroları falan gösteriyordu, syndrayı refundladım 6.3k ipyi geri aldım ama champion halen duruyor :))

zaten refund özelliği o bugdan dolayı disable edilmiş durumda birkaç gündür sende nasıl çıktı o seçenek bana da çıksa ya mafia graves alıcam ama önce graves almam lazım ip yok-.-"

Lyv said:

copry said:

Elise tirt, zyra uyi bir de son herolardan , ama ben hala brand 'la oynarken zevk aliyorum, spell kombinasyinlari eglenceli

bugün aldım sonunda brand. ilk kez oynadım. çılgınca eğlendim baya güzelmiş. zombi skini indirime girse de alsam mmmmhh

zombi skini limited yalnız 2 gün sonra biticekti sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...