Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

şunu cevaplayana şimdiden çok teşekkür ederim:

ben skeleton king'i öldürdükten sonra yeni checkpointe gelip bırakmıştım. bugün şimdi level 12 bi arkadşaın oyununa girdim, birkaç quest önümdeymiş adam, dedim ben yakaliim onu önce sonra beraber oynarız.

neyse çıktım, kaldığım yerden devam etmek istiyorum, ama edemiyorum illa skeleton king'in son safhasından başlatıyor beni, onun için de illa haritayı açmam falan lazım skeleton king'i bulmak için. gereksiz zaman kaybı.

yok mu başka bir şansım?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

şunu cevaplayana şimdiden çok teşekkür ederim:

ben skeleton king'i öldürdükten sonra yeni checkpointe gelip bırakmıştım. bugün şimdi level 12 bi arkadşaın oyununa girdim, birkaç quest önümdeymiş adam, dedim ben yakaliim onu önce sonra beraber oynarız.

neyse çıktım, kaldığım yerden devam etmek istiyorum, ama edemiyorum illa skeleton king'in son safhasından başlatıyor beni, onun için de illa haritayı açmam falan lazım skeleton king'i bulmak için. gereksiz zaman kaybı.

yok mu başka bir şansım?

gencolar bir yardım yau
Sosyal ağlarda paylaş

public gamede o kadar aptal herif var ki kafayı vurucam artık. nm'de falan sorun olmuyordu ama hellde baya baya zorluyor elitler. fakat bu aptallar ne frozendan kaçmayı bilir ne arcaneden. 50 levele kadar toplasan 10 kere öldüysem, hell act1i bitirirken 55 kere öldüm bunlar yüzünden

bagrıyorum tek gitmeyin biz elitlerle debelenirken gidip map açıyor gerizekalı, yetmiyor fortune shrine aktif ediyor sayesinde rangeden dolayı bize buff gelmiyor.
1 pack elitle uğraşırken başka elit pack çekip gelen mi dersin, 2 saat uğraşıp minionlardan uzaklaştırıp köşeye sıkıştırdığım eliti kesmeyi bırakıp quest tamamlamaya mı giden dersin. of of

özet 54 lvl monk'um hell actIIye geçtim. benim lvllerimde kasanlar varsa eklesin chate oyun atak
battletag:Rajeesh#2917
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...