Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

kthxbye said:

Buara da böyle hell ve inferno için premade party kurmak isteyenler varsa; DH olarak ranged high dps ve slowlarla kiting destekli role'e talibim :P barbarian ve monk kesinlikle olmalı partide bence +wd yada +wizard ile de tamamlarız 4'ü.

ben varım ya lan Wizard. bize önde duracak cengaver monk ve barbarlar lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

Sorieno said:

Inferno sololanabilecek her class'la dendi defaatle.

de, 1-2 sayfa onceydi sanırım kim yazmıstı hatırlamıyorum, Blizz bizim ekip solo kesemedi task force kurduk demisti :) sololanır ama nasıl solo :) laylom olmayacagı suan icin kesin gibi :)

Evet ama adamların ne kadar vakit harcadıklarını bilmiyoruz. Zaten söyledikleri; Hell'de çok ciddi vakit harcamanız, çok iyi gear-up olmanız gerekiyor, ondan sonra da Inferno'da her elite pack'e small victory kafasıyla yaklaşıp onlardan da drop almanız gerek ki ancak bu şekilde ilerleyebilirsiniz Inferno'da diyorlar.

Oturup buff'la birlikte elite pack farmlayacağız Inferno'da, top tier item'ları aldıktan sonra proceed edebiliriz ancak solo şekilde. Oluşturdukları task force kimlerden kurulu olursa olsun en az bir haftalık gear-up process'ten geçmeden Inferno'da bir şey başaramamış olmaları normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

kthxbye said:

Buara da böyle hell ve inferno için premade party kurmak isteyenler varsa; DH olarak ranged high dps ve slowlarla kiting destekli role'e talibim :P barbarian ve monk kesinlikle olmalı partide bence +wd yada +wizard ile de tamamlarız 4'ü.

ben varım ya lan Wizard. bize önde duracak cengaver monk ve barbarlar lazım.

aynen azizim bi monk garanti lazım bakalım bulacaz sen wizard ben dh +2 ye çıkarız nightmareden sonra (kuzen de oynıycak iyi oyuncudur oda bakalım ne oynıycak, wowdaki guildden de adamlar var tamamlarız partyi sıkıntı yok, sende de vardır zati :)
Sosyal ağlarda paylaş

diyosun:/

benim iş laptopında denedim hepsinden pass aldı ama bi de evdekinde denemek lazım :/ ulan çıldırıcam alsam bi türlü almasam bi türlü yeni baştan pc toplamaya bi dünya para kösülücez galiba:/

son bi soru;
oyunu aldım iş laptopıma kurdum sonra oldu da başka pc aldım ona yükleyip ordan devam edebilir miyim sence? d2'deki gibi online olarak griş falan olcak dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

diablo gibi oyunlarda işlemciye ne kadar yük biniyor acaba ya? internet laptopu gibi birşeyim var böyle ram 4, grafik kartım da fena değil ama işlemci;

Minimum: Intel Pentium D 2.8 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
You Have: AMD E-350 Processor

hoş el altından biyerlerden bulup denerim ama yine de bi sorayım dedim. multisinde gözüm yok ama single takılabileyim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

diablo gibi oyunlarda işlemciye ne kadar yük biniyor acaba ya? internet laptopu gibi birşeyim var böyle ram 4, grafik kartım da fena değil ama işlemci;

Minimum: Intel Pentium D 2.8 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
You Have: AMD E-350 Processor

hoş el altından biyerlerden bulup denerim ama yine de bi sorayım dedim. multisinde gözüm yok ama single takılabileyim bari.

Biniyordur. Bir ton fizik davası var çünkü oyunda. Yıkılmalar, ölümlerde ceset parçalarının sıçraması falan gibi detaylar scripted değil, duruma göre değişiklik gösteriyor bu yüzden de her seferinde ayrı ayrı hesaplanıyor.

İki hafta önce Q6600 bir bilgisayarda oynarken gayet sorunsuz akıyordu mesela, öyle es kaza duvar yıkılınca falan resmen kağnı hızına dönüyordu. Ha bunda beta'nın etkisi vardır tabii ama sonuç olarak böyle durumlardat ekstra yük bindiğini de gösteriyor bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...