Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar sizde setup klasoru ıcınde installer tome3 uzantısı mpeq olarakmı gozukuyor bende mpeq.part olarak gzokuyor ve kurarken cd kapağı açık kapatın tekrar deneyın dıye komık bır hata verıyor ve %41 de kalıyor bu sorunu ceken oldumu olduysa nasıl çözdü normalde sanırım mpeq3 part uzantılıu olmaması lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

icphedia said:

annual pass vardı, dün gece subs bitmiş, frozen olmuş.. açtım şimdi ama annual pass şu tarihe kadar falan yazan zamazingo kaybolmuş.. diablo active olarak accountta var.. silmesin bunlar diabloyu account kapandı diye..

Bende de silinmiş gözüküyor da ödemesini düzgün yapan arkadaşın da annual pass yazısı gözükmüyor sayfasında, silinmemiştir muhtemelen kaldırmışlardır herkesten.
Sosyal ağlarda paylaş

Seleph said:

loop said:

Aksilik çok yoğun bir hafta. Oyun hazır oynıyamıyacağım... :(:(

Ben bu blizzin taa... 10 senedir bekledigim oyunu tam cikaracak zamani buldu,10 sene hic bir is yapmadan mmo nun dibine vurdum ,bu diablo 2 sene cikmaz diye bostaki arsami arkadasla ortaklasa insaata basladik,arkadasa birakalim seneye kalain dedim,niye dedi diablo diyince kafana miciim dedi napcam ben simdi hem ciddi hemde balonluyum

Ciddi olduğunu farzedelim, koy şemsiyeyi arsaya, al laptopu kucağına, herhalde kendin çalışmıyorsundur inşaatta.
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

offff allahım buda mı gelecekti basıma ...

D3 release beklerken annenin gelip 2 oda (4 korniş) yıkadıgı perdeleri taktırması, sag kolla zor clickleyebiliyorum ...

Boyunuz uzun diye boynunuz ve sağ kolunuz doğal seçilime mi uğruyor? Çözüm basit! Perdematik!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...