Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

loop said:

Aksilik çok yoğun bir hafta. Oyun hazır oynıyamıyacağım... :(:(

Ben bu blizzin taa... 10 senedir bekledigim oyunu tam cikaracak zamani buldu,10 sene hic bir is yapmadan mmo nun dibine vurdum ,bu diablo 2 sene cikmaz diye bostaki arsami arkadasla ortaklasa insaata basladik,arkadasa birakalim seneye kalain dedim,niye dedi diablo diyince kafana miciim dedi napcam ben simdi hem ciddi hemde balonluyum
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane diablo III temp klasörü var program files altında. total 2gb yer kaplıyor. ulen zaten ssd kullanıyoruz evlat acısı gibi geliyor gereksiz dosyalar. silsem mi silmesem mi biledim şimdi.

Çok uyuzsun blizzard. senelerdir her boku düzgün yaparsın installer konusunda arpa boyu yol alamadın. geçen gün de windows klasörü 15gb fazla yer kaplıyordu. WoW installer bir şekilde dosya kopyalamış system altına. neymiş syswow64 klasörünü gözüne wow klasörü diye kestirmiş. Gelde küfür etme.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

ekran kartının driveri biraz eski, gidip yenile filan dedi de, gecen de birisi yazmıstı update etme diye napacaz yahu? kas yaparken goz cıkmasın

:D

hd4870 kart. driver tarihi 10.11.2011 :D
4870'de sorun yok, update edebilirsin 12.4'e.Sorun çıkarsa şu hotfix'i yüklersen çözülür:
http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst124ahotfix.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...