Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Tanıtım: Coexist [CoEx]

enurale

Öne çıkan mesajlar

enurale said:

------------------------------------------------------------
GUILD COEXIST TANITIMI VE DAVETI / (GW2)

Coexist, sözlük anlamı olarak; "ortak amaçlar adına bir araya gelmiş, ortak hedefler belirleyerek uyum içinde yaşayan kişiler ve topluluklar" demektir.

Ortak amaç belli oldu ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

enurale said:

Coexist, sözlük anlamı olarak; "ortak amaçlar adına bir araya gelmiş, ortak hedefler belirleyerek uyum içinde yaşayan kişiler ve topluluklar" demektir.

ahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

fyhycum said:

hardcore olmak gerçekten zor birşey, vistaları almalı, waypointleri açmalı, dağları gezmeli, çiçekleri toplamalı, saatlerce oyunda olmalısın, ama ben bunları yapamıyorum diye oyun hakkım elimden alınmamalı. Bende Türkiyenin en 'HARDCORE MMO' guildinde oynamak istiyorum !!!

http://i.qkme.me/eb6.jpg

şunu yaşadım ya
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

enurale said:

lol
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

fyhycum said:

hardcore olmak gerçekten zor birşey, vistaları almalı, waypointleri açmalı, dağları gezmeli, çiçekleri toplamalı, saatlerce oyunda olmalısın, ama ben bunları yapamıyorum diye oyun hakkım elimden alınmamalı. Bende Türkiyenin en 'HARDCORE MMO' guildinde oynamak istiyorum !!!

http://i.qkme.me/eb6.jpg

şunu yaşadım ya

Guildten küçük olduğu için atılmış bir ergenin isyanı işte. Her ikisi de var bebede :D (Troll / Stupid)
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya bakmamamın sebebi, paticik forum yetkililierinin, paticikdeki hesabımı, kendileri istedikleri gibi yazmak ve benim gayet düzgün bir üslup ile guild tanıtım postumuza (ki amacı budur) yazdıklarımı engellemek amacı ile (geçici de olsa) kapatmalarıdır.

Bu durumdan sonra, bu alanı kullanmamın bir amacı da kalmadı, zira, forumlarımız en aktif Türk guild forumlarından biri konumunda (çok büyük ihtimalle en aktifi) bunu forumlarımızın istatistiklerinde gösrebilirsiniz, gerek kendi sitemizden gerek diğer platformlardan rahatça insanlar bizi bulabiliyor.

Biraz saygı, eşitlik, nezaket beklerken, attığım özel mesajlara cevaplar trollüklere destek niteliğinde idi.

Guildimiz, son derece başarılı bir şekilde devam etmekte, bundan önceki 5 yılda olduğu gibi. Şu anda 255 guild memberimiz var, officerlerimiz ve squad leaderlerimiz, oyunla ilgili her konuda "son derece" bilgili, gösterdiğimiz yardım ve emek her gün birçok insanın guildimize katılmak istemesine sebep oluyor.

Bu arada bizler oyundayız, herhangi bir problemimiz de yok. Ayrıca ts3 de ve oyunda olmadığımız tek bir gün bile olmadı. Kendi çıkarları için ya da birilerini kayırmak için (açıkça belirttikleri üzere) trollük yapan hiç kimse ile ilgilenmiyoruz.

-------------------

Ayrıca özleyenler var sanırım; bir duyuru yapayım, yakın zamanda 4. İstanbul - 1. Ankara - 3. İzmir buluşmalarımızı yapacağız. Bunlarla ilgili tarihleri belirlemek ve ingame planlarımız hakkında görüşmek üzere cuma günü ts3 de guild toplantımız mevcut.

Oyunda SPvE - raid insantace yok, bu oyunu ve guildleri çok daha free kılıyor şu aşamada. Zaten tüm guild değil yarısının yarısı bile wvwvw ye girsek garrison-keep-tower heryeri alabiliyoruz. SS leri sitemizde mevcuttur.
Sosyal ağlarda paylaş

Şuanda 268 kişi olan guildimizde daha önce aramızdan çıkardığımız, topluma ayak uydurmakta sorun çeken ve bu şekilde trolleme ve kuyruk acısıyla sağa sola saldıranlar olacağını biliyorduk.
Tartışmaların içine girmeye niyetimiz yok, bu forumdaki başlığımız guildi tanıtma amacıyla ve üye olmak isteyen kişilere yön göstermek için açılmıştır. Umarım mod arkadaşlarda bunun dışında bu başlığa yazı yazan kişileri uyarır ve gereksiz yazılar yazmalarını engeller.

Yüksek sayımız sayesinde pek çok guild upgrade avantajlarını üyelerimize sunabiliyoruz. Seviyeli bir guildimiz var ve buna ayak uyduramayan kişileri de aramızdan ayıklamaya devam edeceğimizi bilmenizi isterim.

Sosyal ağlarda paylaş

Oyun içinde karma vendorlara yanlış bilgi girilmiş.
Yani 1k karma ile alınan eşyaları 21karmaya satıyordu vendorlar.

Bu yüzden tüm gün o vendordan anetin açıklamasına göre 4000 kişi alışveriş yapmış. Bu karma eşyalarını alanlardan bazıları bunun bir hata olduğunu bildiği halde binlerce alıp piyasa dengesini bozmuş, bunun yanında sadece kendine kullanmak için her silah çeşidinden alanlarda var.

Toplu olarak bir uyarı mahiyetinde bu 4000 kişi banlandı, bazıları 72 bazıları perma. Sonradan permalar 72 ye çekilip, şuanda herkesin banları açıldı.

Ben şahsen bu vendorla karşılaşmadım, iyi ki karşılaşmamışım çünkü kim olsa 21 karmaya eşya görünce alırdı.

Bizim guildimizden de zannedersem bir kaç kişi bu vendordan alışveriş yaptığı için banlandı ve banları sonradan açıldı.

Bilinçli ve oyunu bozmaya yönelik bir eylem değildir. O yüzden bizim için bir sorun teşkil etmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Anet, banlarını açtığı herkesten aldıkları silahları silmesini yoksa perma ban yapacağını açıkladı. Çoğu kişi silmiştir diye tahmin ediyorum.

Ayrıca bu hareketi kendi hataları olmasına karşın bir göz dağı verme amacıyla yaptığı aşikar. Çünkü bazı dynamic eventler halen loopta kalmaya devam ediyor mesela, sürekli tekrarlanıyor. Arkadaşlar acaba bunlara katılsam banlanırmıyım psikolojisine girip bizlere soruyorlar.

Bence Anet ağır bile olsa güzel bir hareket yaptı, oyunda bazı yerler buglı ve bundan istifade eden bazı kesimler vardı. Hem göz korkuttu hemde hakkıyla oynayan kesimin içini rahatlattı.
Sosyal ağlarda paylaş

21 KARMA'ya silah satıyor vendor. Hanginiz görseniz almazsınız lan ? Görüpte almazsan malsın zaten. Bunun başka izahı yok. Ben görmedim , o nedenlede alamadım. Görseydim 1550 tane alırdım.

Adamlar guildlerini tanıtmak için buraya konu açmışlar , ergenin biri atılmış , sizde gelip kim oldugu belli olmayan ergenin gazıyla milletle kafa yapıyonuz hesapta. Ama adamlar size uymuyor , sizi adam yerine koymuyor ya.. Daha da içinize oturuyor dimi.

Zevzekliğinde bir sınırı var. Yedi yıldır bu forumdayım. Son 2 yıldır ortaya çıkan ergenler yüzünden artık en sevdiğim foruma giresim gelmiyor.

Ayrıca , bu bölümün yöneticisi olan arkadaş. Ya bu adamların guild tanıtımını tamamen sil , yada biraz yönet burayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...