Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Tanıtım: Coexist [CoEx]

enurale

Öne çıkan mesajlar

nordlydian

Şimdi bu övgü mü yergi mi anlamadım hahah :), evet her oyunda bulunuyoruz, hala wow, lotro, rift, aion oynayan guilddaşlarımız var kendi zevklerine göre, ama buna bizim bildiğimiz uzaylı değil "Community" deniyor :) Biz daha samimi olduğu için "Guild" diyoruz.

Gayet çalışan insanlarız bu arada, tayvan kısmını bilmem Nerede oyun oynadığımız için maaş alsam süper mutlu olurdum :)

------
patatespresi

Bakma dediğim gib asıl muhabbet ventte, bizim forumda, gerçek hayatta dönüyor. Şimdi cumadan birkaç guild arkadaşımız bize mangala geliyor, cumartesi de hep birlikte istanbulcmts buluşmasına gideceğiz, pazar a izmirliler buluşacak. Onun dışında fps, rpg, rts, diablo, LoL kim ne bulduysa onu oynuyor ve vent sayesinde can sıkılmıyor hiç.?
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha patinin resmimsi guildinin ismi vay amk, cikipta yazimdan dem vurmak saka olmus sanirim.tanirim ben dreayi :)

Pati garip bu konuda hafif, warez yasak kopya oyun yasak torrent yasak ama kacak illegal diablo uo sunucusu var buranin. Dengesizligin dibi.

Dert etmeyin yani :)

Buranin cekici yani bu olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul bulumamız muhteşem geçti. Eğlenceli ve sohpet doluydu. Yedik, içtik, masaüstü oyun oynadık. Buluşmanın bir gün öncesinde de ayrıca evde 6 kişilik küçük bir akşam yemeği buluşmamız oldu. Yarın da İzmirdeki arkadaşlarımız buluşuyor. Bursadan, Afyondan, Sakaryadan arkadaşlarımız geldi sağolsunlar, birdahaki buluşmamızı daha bol aktivite içeren bir organizasyon olarak planlamayı düşünüyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bugünde İzmir buluşmamızı gerçekleştirdik.. Az ama öz kişiyle gerçekleştirdiğimiz buluşmamız oldukça eğlenceli ve birbirimizi tanımamızı sağlayan bir aktivite oldu.. Birdahaki buluşmamıza İzmir'de yaşayan ve katılmak isteyen herkesi bekleriz.. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle..
Sosyal ağlarda paylaş

Post Guild tanıtım postu olunca; guild kuralları da guild tanıtımının bir parçası oluyor :)

Bir de hem burayı, hem de kendi forumlarımızı takip eden üyelerimiz için gorülme şansını arttırıyor ve şahsen özenli bir guild ya da forum arasam dikkat ederdim, tercih meselesi tabii...
Sosyal ağlarda paylaş

Coexist BWE3 Event - 20 Temmuz

Selamlar Arkadaşlar,

BWE3 için planımız; Cuma ve Cumartesi karakterlerimizi yapabildiğimiz kadar levellayıp yeterince skill point almak ve önemli Utilitylerimizi açmak. Pazar günü de, belirlediğimiz saatte WvWvW ye guildce girmek.

Karakterlerimizi de belli bir başlangıç haritasında beraberce levellayarak, levelin kısmını da bir guild evente dönüştürebiliriz.

İlk kez BWE ye gireceğinden, bu iki günde class denemek isteyen arkadaşlarımız elbette evente katılmak zorunda değillerdir. Bunun yanında Pazar günkü event için 10-20 arası herhangi bir level yeterli görüldüğünden, dileyen karakterini hazırladıktan sonra diğer göz gezdireceklerine zaman ayırabilir.

Olası değişiklik ve güncellemeler, oyun içinde ayrıca bildirilecektir.

Haftasonu müsait olan bütün üyelerimizi oyuna ve vente bekliyor, sitemizi takip etmelerini rica ediyoruz.

Serverimiz beta başlangıcına kadar siteden ya da hemen beta öncesi ventten bildirilebilir.

BWE3 de buluşmak üzere!
Sosyal ağlarda paylaş

BWE3 başlığına yazdım, kendi tanıtım sayfamızda da bu postum bulunsun :)

Son derece dolu dolu geçen bir BWE idi.

60 kişilik bir guilddi Coexist bu BWE'de. Ancak WvW lere en yüksek 35 kişi ile girdik, zira ilk betasına katılan ve class denemek isteyen arkadaşlarımız vardı. (Ventrilo ve ingame ss leri sitemizde görebilirsiniz)

Ben öncelikle Sylvari ve Asura character creation ve ana şehirlerini görme şansımı değerlendirdim, ancak Norn güzelliğindne vazgeçemeyeceğimi anladım şahsen :)

Sonra eski betada silinen 38 level karakterime benzer bir Norn Ranger yaptım, bu betada 32 level olabildim. Bunun yanında 9 level bir Warrior denedim, özellikle başlarda ve PvE de sword+shield ile inanılmaz rahat ve hoş bir oynanışı var Warrior'un. Yeniden bir Elementalist denedim o da 12 level oldu. Sanırım ikinci class'ım elementalist olacak. Tabii classa karar vermeden önce bunların mutlaka PvP de 80 olarak denenmesi gerekiyor. Bunun yanında turnuvalar için seçeceğiniz classla WvW için seçeceğiniz class ayrı olabilir, PvE classının WvW de düşünülerek seçilmesi çok daha önemli.

Guildce 35 kişi WvW ye girdiğimiz kısım en zevkli ve öğretici kısımdı. Gün boyunca biri main grupla olmak üzere çeşitli gruplarla 3 kale ele geçirdik ve bir kısmı re-capture olmak üzere 10 kere civarında supply camp aldık. Öğrendiklerimiz :

- Open area larla en önemli konu organizasyon, ikincisi sayı, üçüncüsü silahlanma.
- Kale savunurken ise silahlanma en önemli konu oluyor, organizasyon ikinci ve sayı üçüncü sırada zira dün son aldığımız kaleyi Coexist den 5 kişi savunduk (2-3 kişi de başka guildlerden vardı) 1 cannon, 1 ballista, 3 arrow chart, 1 burning oil ile harikalar yaratılıyor. Ayrıca küçük bir grupla düşman siege weaponlarına gizli sabotajımızda çok eğlenceli idi. Bu arada alınan supply camplardan gelen öküzlerin korunması da önem taşıyor.
- Ayrıca positioning de önemli, özellikle büyük gruplarla karşılaşırken dar ve yüksek alanların çıkışları daha rahat.
- Kalelerde içerisindeki supply stock un; gate-wall-oil-guardlar için kullanılması, bireysel olarak kale içinden supply alınmaması çok önemli, bireysel stock için supply camplar ele geçirilmeli.
- Kale kapısını kırmak playerlarla nerdeyse imkansız, bunun için ram ve catapult kullanmak 10 kat daha efektif.
- Dağılmamak ama hareketli olmak çok önemli açık alan savaşlarında.

Son olarak turnuvalara girdik, her bir bölgenin taktiği daha turnuvaya girmeden hazır olması gerekiyor. Buralarda da 1. ve 2. ye chestler geliyor, içinden daha güzel grafikli gearlar çıkıyor.

Herşeyi ile dolu dolu bir BWE idi. Guild içi ortamımız harika idi, sohbet ve uyum ile eğlencenin katlandığını gördük.

Dünün en olumsuz tarafı wvwvw ler için beklenen sıra ve sıranın ne kadar olduğunun görülememesi idi, bunu da sıranın görülebilir olmasını sağlayarak düzelteceklerini ve afk sistemini çalışır hale getireceklerini söylediler.

Release için sabırsızlanıyoruz. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sitemizde bulunan onlarca bilgi/tanıtım/rehber in, daha kolay görülüp okunabilmesi için, bunları sıra ile ana sayfamıza aktarmaya karar verdik. Başlangıcı wvwvw rehberimizle yaptık.

www.guildcoexist.com dan, ana sayfada sağ taraftaki rehberler alanındaki rehberlere tıklayarak bunlara kolayca ulaşabilirsiniz. Yakında class/race/combo/skill rehberleri de buraya eklenecektir, diğer rehberler için şimdilik üyelik gerekmektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...