Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigara içiyor musunuz?

Bullbird

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

bursa thread burası değil çok yanlış sulardasın 0ne
kendini saklıyordun sen sanırım böyle gelip ortaokul tier shit comebacktan ötesini beklemezdin zaten senden hadi bakalım.

oltaya ilk atlayan sen oldun hacı, no sex kısmını bilerek yazmadım, bakalım kim ilk yazıcak diye, sorasında şu videodaki gibi bi comeback le geldim işte

http://www.youtube.com/watch?v=ghoNVPIRwQg
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sigara içmeyenlere denk gelmek zor günümüzde fsd

toplumda kendimi uzaylı gibi hissediyorum bzn.kalabalık ortamda herkesin elinde siigarası fiks

abi aynen ya. sırf sosyal ortamlarda tek kalmamak için içesim geliyo bazen, tabii böyle bi salaklık yapmıyorum elbette. bi bakıyorum güzel kızlar çat kaybolmuşlar, kapının önünde gizli sigaracılar tarikatı kurulmuş, kaplanlar hatunların etrafını çevirmiş seks temalı tarikat oyunlarına ramak kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Red said:

sigara içmeyenlere denk gelmek zor günümüzde fsd

toplumda kendimi uzaylı gibi hissediyorum bzn.kalabalık ortamda herkesin elinde siigarası fiks

abi aynen ya. sırf sosyal ortamlarda tek kalmamak için içesim geliyo bazen, tabii böyle bi salaklık yapmıyorum elbette. bi bakıyorum güzel kızlar çat kaybolmuşlar, kapının önünde gizli sigaracılar tarikatı kurulmuş, kaplanlar hatunların etrafını çevirmiş seks temalı tarikat oyunlarına ramak kalmış.

ahaha, bi step daha ileri sarasim geldi dsfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

içmiyorum.

yanan bir şeyin dumanını içine çekmek bence pek akıllıca bir hareket değil.

ahhahah

sigarasız yaşanır mı ya. evde işte açık kapalı heryerde olabildiğince içmeye çalışıyorum.

tek üzüldüğüm nokta şehirlerarası otobüslerde sigara içildiği dönemde sigara içmiyodum :(

not: dişlerim bembeyaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...