Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RBG grubumu arıyorsunuz ?

spankyah

Öne çıkan mesajlar

sizin setup çok çok yanlışmış yalnız rbg için. oyuncular çok yetenekliyse maksimum 2.1k falan yapar o grup.

bir kere 2 warrior çok fazla bi gruba. tank warrior bir tane yeter. ki blood dk tanklar da fena değil ama bence warrior tank çok daha iyi hoplama zıplama charge spell reflect vs. arms warrior karşıda bir iki tane frost mage oldu mu yalan oluyor tamamen. spot kaybı boşuna.

retri paladinler de güzel vuruyor evet ama cc'si zayıf. heal reduce da yapmıyorlardı hatırladığım kadarıyla. onun yerine 1 frost mage işleri çok daha kolaylaştırır.

2 resto shaman da çok yanlış bence. heali nerdeyse tamamen cast'e bağlı bir class shaman riptide dışında. ve karşıdaki adamlar bön bön bakmıyorsa çok rahat cc/silence ediliyorlar. disc pri holy pala bence bir rbg grubunda mutlaka olmalı. shaman opsiyonel. hele 2 tanesi çok çok yanlış. bir de sizin priest holy imiş ki hepten felaket o.

arms warrior ve retriyi bi frost mage bir de sağlam bir dk ile değişin. shaman healerdan bir tanesini paladin yapın. priest da disc olsun.

çok fark eder oyun. o fire mageler şunlar bunlar ekmek olur.
Sosyal ağlarda paylaş

o holy priest benim bu arada :) holy priest rbg'lerde epey etkili olabiliyo. ki bence disc priestten daha iyi rbg için.

dediğin oyun düzeniyle tabii ki daha iyi işler yapılır, ama 2-3 senedir beraber oynadığımız adamların classları dediğin oyun düzenine uymuyo. her neyse başlıktan bağımsız şeyler yazmayalım daha fazla.

rbg arayanlar bu mesajları da dikkate alarak ona göre grup kurarlar. iyi eğlenceler herkese
Sosyal ağlarda paylaş

70 lvl'a kadar karakter kasacak adamlar olsak zaten 10 tane moonkin kasar öyle rbg yaparız sdffh

Bizim setup'ta 2 warrior, 2 shaman vs. mecburiyetten vardı zaten. Classlarımız uygun olsa ya da moonkin, elemental shaman oynayan adam olsa biz de öyle setup kurarız. Ama işte bring the player not the class kapsamında arkadaşlarımız ve muhabbet edebileceğimiz kafa dengi adamlarla oynamak istedik, orada hata ettik.

Holy priest de başarılı bayağı, ona laf yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim takım şu şekildeydi: 1 prot ve 1 arms warrior, 1 frost mage, 2 healer shaman, 1 holy priest, 1 rog, 1 hunter, 1 warlock, 1 retri paladin.

sondan başlıyım: retri paladin direk çöp woltk'dan eser yok stun'ından başka hiç birşeyi yok direk dispel char sil herşeyini kalsın ortada.

1 warlock zaten gerekli bu iyi
1 hunter dps yapıyosa çöp sadece cc yapıyorsa işe yarar onun dışında rbgde işe yaramaz.
1 rogue flagde ninja cap için işe yarar
1 holy priest direk çöp zaten holy priest dediğin kağıt char onun atacağı heal'ı ver holy palaya osura osura atsın.
2 şaman çok kötü 1 şaman yeterli onu da dispellicek bir disc priest lazım yoksa totemler yetmiyor cc yemesine.
1 frost mage tamam güzel
1 arms warior bu napar anlamadım dönse ne yazar, recklessness açsa ne yazar.
1 prot warior iyi burada blood dk'nın da gideri var prot palanında ben prot pala tercih ederim.

tabi nasıl oynadığınızı bilmeden söylüyorum bunları ama bu kadar boş charlarla bişey yapamamanız çok doğal yani boşuna rage'e girmeden replace yapsanız daha iyi.

edit: saçma sapan setuplarla girsinler diyorsun da sizin setupun hiç bir mantığı yok ki esas sizinki saçma sapan olmuş =)
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler burda ve diger 2 forumda 2k expli adam aradım 10 gün boyunca. Çıkan kadro bu kadar. Malesef su an öle istediğiniz/istediğimiz gibi setup çıkmıyor.Çıkan kadro aşa yukarı buydu. Ya aktif oyuncu yok,yada başvuranların tecrübesi yok. Bizde biliyoruz caster cleavele iş yapıcağımızı ama yok işte uygun oyuncu. Yinede gelen herkeze teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dön dolaş yine aynı muhabbetler. Açıklamasını yaptık önceki postlarda. Adam gibi classıyla oynayan adamlarla oynamaya çalıştık işte. Bununda ölçüsü achivementlar malesef,müneccim değilim ki bu adam iyi oynar alıyım diyebileyim. Alıp adam deniyicek ne zamanımız (çoğu iş güç sahibi adamlarız) nede tahamülümüz vardı.Denedik olmadı.Tecrübeli olanlarında gearı yoktu yada setup uyumsuzdu. Konu kapanmıştır benim açımdan,oynamıyoruzda zaten. D3 awaits!! ;D
Sosyal ağlarda paylaş

onun olcusu ach.lar olmaz bence ya. yazdim o kadar ach. olandan eksigim olursa aninda cikarin diye denemediniz bile. zaman kaybi falan da olmayacakti. neyse diablo cikiyor evet. ama yine de bu basliga bakip dogru duzgun, arkadaslarindan secmeye calismadan takim kurmak isteyen olursa ben link vereyim: http://eu.battle.net/wow/en/character/dragonmaw/Mevta/advanced
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...