Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RBG grubumu arıyorsunuz ?

spankyah

Öne çıkan mesajlar

spankyah said:

Arkadaşlar gerçekten oynayalım isterim, ama söyle bir durum var verilen linklere baktığımda malesef PVP ile pek ilgisi olmayan karakterler görüyorum. Arenaya nerdeyse ayak basmamış sayılacak karakterler.
Güzel bir şekilde şu şekilde açıklıyım,bir grup kurulacak ve ciddi bir şekilde oynanıcaksa classına hakim insanlarla oynamak isteriz,sebep basit. Belirli bir ratingden sonra ilerlenmiyor öbür türlü (denenmiş onaylanmıştır),bir süre sonra tam anlamıyla zaman kaybına dönüşüyor ve insanların gereksiz yere sinirleri bozuluyor,gerginlik çıkıyor.

Yeni grup ile rbg yapıyosan biraz zaman kaybı olması normal ama denemeden hiç aaa arena yapmamış adamlar demek ne bilim cins geldi bana.Ben arenaya girmem mesela oynamam sevmiyorum , vanilla zamanında frostwhisper serverının ilk gm lerindendim.Surekli premade yönetirdim keyif alarak fakat arenayı sevmedim hiç.BANA göre vakit kaybı arena, rbg cok daha zevkli.Fakat kendi serverında bile rbg kurmaya çalışsan 2000+ diyince zaten almıyolar adamı.Burda rbg kuran veya liderlik etmeye hazır adam varsa rating aramaktan ziyade elemanları toplayıp tecrübesini aktarsın bişeyler yapmaya çalışalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tecrübe üzerine zaten yazdım yukardaki yazımı,geçtiğimiz sezon organize edildi ve oynamaya çalıştık "arena" deneyimi olmayan arkadaşlarla fakat tam bir vakit kaybına yol açtı. Dediğim gibi belirli bir seviyenin üzerine malesef çıkılmıyor.
Kurmak, organize etmek isteyen arkadaşlar varsa buyursun tabi ben sadece kişisel fikrimi belirtiyorum.Birkaç ÖM aldım eger 3-4 kişi daha bulabilirsek sanırım güzel bir takım ortaya çıkarabilicez.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar pve itemlarla dps oynayabilirim çokta iyi dps çıkartırım resili healer falan dinlemem :)

veya pvp setimle bayrak taşıyabilirim 5300 resi var.

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Gladric/simple

grubunuza uygunsam ozelden msg atın lutfen.

edit: pvp den anlarım diyebilmek icinde eski karakterim. http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Plsnerfme/simple
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

boomkinseniz ratinge bakmiyoruz ama, gerek yok.

yok mu elem shaman, sp, boomkin? =)

affli lock var. rating falan yok ama ugrasmadigim icin yok rating, her hafta farkli arena takimi yapiyorum tanimadigim adamlarla sirf cap'lemek icin. rbg desen zaten olu realm bizim realm'e gore iyi o rating'ler.

alin begenmezseniz hemen cikarirsiniz iddialiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Çarşamba sezonun ilk grubunu kurucaz saat 21:00'de!

Online arkadaşlar saat 20:30dan sonra Twisting Nether'da Rhythmy,Disturbt,Graxer,Sregeth,Bruwkh ile iletişime geçebilirler.

Bizimle oynamak isteyen arkadaşları bekleriz,Özel mesaj olarak yada foruma:

- Twisting Netherdaysanız armory link
- Farklı serverda iseniz RealID ve armoru link vererek iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

vay anasını ya ben nasıl kaçırmışım bunu?
Twisting nether da resto şamanım var suanda ruthless artı cata gearlı ve arttırmaya devam ediyorum, başka karekterlerle rbg imkanım oldu ama şamanla hiç yapmadım achive hede hödö isterseniz eğer, ama restomla iyi oynadığımı söyleyebilirim, ayrıca 3s takımı da arıyorum, bi ara armory linki de koyarım teldeyim şimdi, nick Çokonat. Saygılarımla ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bizim takımı (house of batiatus) çok fena patlattılar bugün. sürekli aynı setuplar geldi. 2x boomkin, 1x lock, 1-2x fire mage, 1x elemental shaman falan...

biz 150k damage yapamadan adamlar 800-900k damage yapıyo. heallamak da mümkün değil. çok iyi oynadığımız, cc chain yaptığımız oyunlarda bile kafa kafaya oynayamadık.

saçma sapan bi hal almış anlayacağınız. oynamak isteyenler spell cleave setuplarla girsinler. biz muhtemelen bi daha kurmayız takım falan. en azından benden bu kadar. size kolay gelsin.

edit: bizimle oynayan herkese de teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya polemik yaratayım istemiyorum da, nerenle baktın gearlara? Bugün ruthless bile giysen 390 ilvl civarı başlıyorsun zaten.

Maç da bayağı kazandık zaten. MMR 1800'ü geçince spellcleaveler gelmeye başladı. Cast etmeden AoE farm yapan setuplara karşı anca cast etmeden AoE farm yapan başka setup dayanabiliyor. Öyle matchuplarda anca gear önemli oluyordur herhalde.

Ama işte moonkin, elemental shammy vs. oynayamayan türk oyuncusuyla olmuyor öyle setuplar, kısmet artık.
Sosyal ağlarda paylaş

durumu daha anlaşılır hale getireyim:

bizim takım şu şekildeydi: 1 prot ve 1 arms warrior, 1 frost mage, 2 healer shaman, 1 holy priest, 1 rog, 1 hunter, 1 warlock, 1 retri paladin.

karşımıza gelen takımlar genelde şöyleydi: 1 tank, 2 fire mage, 2 boomkin, 1 dk, 1 rog, 3 healer.

biz setuptan ötürü tek bir kişiye dalmak zorundayız; çünkü bizim setupta aoe yapılmaz. biz dalıyoruz aralarından birine, bütün cdlerini onu kurtarmak için harcıyo adamlar. o cdler bitince o adam ölüyo.

ama gelin bakın o adam ölene kadar bize neler oluyo: adamlar bütün dotları bütün takıma yayıyolar. sonra druidler starfall mudur nedir onu açıyolar ve bi anda herkesin aynı anda her 2-3 saniyede bir hp'sinin %10'u gitmeye başlıyo. durum böyle olunca heallamak da mümkün olmuyo ve bütün takım peşisıra ölüyo.

zekice dizayn- 1
zekice dizayn- 2

tabii blizzard'ın şu üstte bağlantı adresini verdiğim müthiş zekice hazırlanmış trinketlerinin/silahlarının da etkisi büyük oluyo bu aoe farmda, ki bunların melee versiyonları falan da var.

sözün özü şu: blizzard rbg'lerin içine etmiş. girmek isteyenler bu saçma sapan trinketleri takıp bu saçma sapan setuplarla girsinler. ama şunu da söylemekte fayda var: o setupla oynayacağınız oyundan zevk alamazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...