Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

ben archondan daha çok sıkılıyorum. Bir de archonun eski archon gücünde olmaması var, benim şu specimin yarısını vuruyor cdr archon specler, neyleyim öyle archonu, içi boş archon onlar. old inferno spec hydralı frost novalı specleri seviyorum fakat iş yapmıyor onlar da.

Burda reapers fears olmadan oynadım, wristi degiştirip unity yerine grandeur takınca inanılmaz bir damage düşüşü oluyor 3 vururken 2 vurmaya başlıyorum, 50 55mler düşüyor 30 35e crit damage ve elite damage kaybettigim için. Zaten wof secondary e düştü artık
Sosyal ağlarda paylaş

t2 3 e kadar en efektif onun sebebi de teleport cooldownu, dps'i degil. Daha sonra patates çünkü kesemiyor, efektif t5 t6 yapabilen archon build yok. Ben şuan solo t5i 13 14 t6 yı 18 dakika civarında yapabiliyorum. Archon spec yerden kalkıp moba vuramıyor bile dogru düzgün solo yaparken. Partide zaten hızı bir işe yaramıyor, sıradan bir spec halina dönüyor.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragefreak-2223/hero/35989707

şuanki gear
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen şans gerçekden, fire gitmeye karar verdim mirrorbal, cindercoat, andariale visage vs lazım derken. Kadaladan mirrorbal düşdü 1 gün sonra, bir kaç gün sonrada 30 dakika arayla cindercoat ve magefist düşmüşdü yine kadaladan.

Bakalım artık bize woh ne zaman düşer. t3 rahatım, zorlarsam t4 oda gereksiz bir efor oluyor ama t5 imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

t2 3 e kadar en efektif onun sebebi de teleport cooldownu, dps'i degil. Daha sonra patates çünkü kesemiyor, efektif t5 t6 yapabilen archon build yok. Ben şuan solo t5i 13 14 t6 yı 18 dakika civarında yapabiliyorum. Archon spec yerden kalkıp moba vuramıyor bile dogru düzgün solo yaparken. Partide zaten hızı bir işe yaramıyor, sıradan bir spec halina dönüyor.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragefreak-2223/hero/35989707

şuanki gear

aynen, t4 yukarisi sikinti yasaniyor yuksek cdr'la. ama ille de o kadar cdr gitmek zorunlulugu yok tabi, bu adam mesela cok sekilli t6 farm yapiyo archon ile.

Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

drop ya kadaladan da zorladım biraz ama 15 shard pek efektif degil, witching hour kovalıyorum 4 5 bin sharddır, her belti 3er kez aldım wh hariç.

Ben de kovalıyordum 1500 shard falan harcamıştım, bugün yine 460 küsür shardla gittim 250sini falan harcadım http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gaudium-2186/hero/14058898 şu üstümdekini verdi, yalnız normalde vital değil de int rollasaymış, arcane orb damage'ı kovalayacaktım, o güzel olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

vyr set yetmiyor işte o iş için, neyse bir deneyin hevesinizi bozmiyim :p double unity, moonlight etc, gloves of worship olmazsa olmaz gibi birşey.

Geçen sayfada linki verilen avoidlolün streamini izlerseniz elemanın empower yokken 35 saniye archon cooldown bekliyor (%46 48 gibi uptime'ı var yarıdan düşük) eger archon cooldowndayken pack falan çekerse ohshit ohshit bagıra bagıra bütün rifti geri kaçıyor, ya da packin insafına kalmış öldürebiliyor da eger basit affixli bir packse.

Yine çok çok iyi gearlı bir archon wizard ile build hakkında konuşurken, woh olsa 1 saniye bile düşünmem arcane'i bozup direk fire olurum diye tepki verdi.

T6 wizard için iki specde de zor, kesinlikle eq barbar degil. Grupda ikisi için de kolay, Woh fire açık ara daha çok vuruyor bu da bir gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...