Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ben zaten benim monkla damage falan yapma hayalim yok, sadece public runda supporter takılıyorum..

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nabius-2599/hero/36372499 karakterden anlayacağınız gibi.

İyi tanklıyorum bu gearle, ve blizzard buffıyla t5-6 runlardan 5-6 leg düşüyor. Item biriktiriyorum şuan 2.1 gelene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden geçen bi İstatistik söylemişlerdi Official forumlarda monk larda %6 lık bi oranda two hand kullanan varken bunun yarısı sadece diabo kullanıyormuş. O %3lük dilimde kesin rp takılıyordur :p

Bu arada bende inna set full ama t5 ve t6 da pek kullanamıyorum açıkcası alternatifler kat kat daha iyi bundan
Sosyal ağlarda paylaş

asdasd4441 said:

sıkmıyo mu abi böyle bir karakterle oynamak

abi evet solo hiç bişey kesemiyosun da, t6 rift full clear'dan 6/7m gelince çok eğleniyom, yüzüm gülüyo. bide elitler öldükten sonra patlarken gold toplayıp araya giriyosun. hp oynamıyo bile. değişik bi haz o da. nasıl şeyler içimde kalmış meğer oyun oynarken, vay be.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
jawbreakerları hazırlayın gençler.

Raiment of a Thousand Storms
6 set bonus:
Previously: Whenever you teleport to an enemy, release Lightning at all nearby enemies for 100% weapon damage.
Now: Whenever you cast dashing strike, release Lightning at all nearby enemies for 3000% weapon damage.

Damage radius decreased from 20 to 15 meters
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...