Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazıl Say hangi kerhanede dünyaya geldi

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

binci fitillih gilin cik iyi bi insin

http://www.youtube.com/watch?v=-3NLPUOVIO4

arkada Mehmet Yalansu tabi.

Sevgili Sinan. Bizler de bilmiyoruz hoca efendimiz neden aramızda değil. Zira kendisi hakkında bir dava yok birşey yok. Kendi kendine mağdur edebiyatı yapıyor. Sanırsam CIA'den panpaları bırakmak istemiyor kendisini yatıya çağırmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yazmadan edemeyeceğim; konu epey dağılmış cetoritto' ya yapılan saldırılar nedeniyle. kendimi bildim bileli sol görüşlü bir insan olmama, akp karşıtı olmama, Atatürkçü v.s. olmama karşın cetoritto'yu kimi zaman çekilmez bulmuşluğum var.(kimi siyasi görüşleri nedeniyle). siyaset dışında pek çok konuda ise sinir olmuşluğum var. ama adam bu topikte, son derece akıllı uslu düşüncelerini yazarken, ve gene sigıl'a öylesine takıldığında, yani ortada en ufak bir şey yokken, millet hemen toplanıp hebele hübele diye adamın ne kadar gereksiz üstüne gitmiş, e yuh. gerçekten biraz adalet gerekiyor foruma. adam ne dedi ki, hemen bir genel yönetici damlayıp, had bildirmeye çalışmış. e her konuda böyle bir denetim olsa keşki, ama olmadığını hepimiz biliyoruz. hoş giden bir tartışmayı en az 2-3 sayfa ne hale getirmişsiniz hiç yoktan. forumda en sevmediğim şey, bir şekilde niki bellenen kişinin, sonrasında neredeyse her girdiği topikte üstüne çullanılması.

ayrıca bu topikte cetoritto'nun fazıl say ile ilgili görüşlerine sonuna kadar katıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...