Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls

Kaede

Öne çıkan mesajlar

GFWL 1 haziranda kapanıyor , ondan sonra belli olacak ne olacağı PC versiyonuna , zaten ikinciyide mayıs sonuna bırakdılar , bana kalırsa sikinti var kalkmayacak sanki ( GFWL kalkacağı söylenen pek çok oyunda bölgesel sınırlama kaldırıldı , Dark souls'da tık yok , hala türkiyeye kapalı mesela )

telnedim said:

gfwl'yi ne zaman kaldıracaklar bundan?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 11 ay sonra ...
gençler ben yeni başladım bişi sorucam

şimdi sorc açtım, en mantıklı skill dağılımı nasıl olmaslı, boyuna int basıyorum şimdilik.
bir de asa ile aim almak gibi bişi yok galiba illa R3'ile lock edip öyle mi büyüyü ateşlemem gerekiyor?
diğer türlü alakasız yerlere gidiyor büyü
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

gençler ben yeni başladım bişi sorucam

şimdi sorc açtım, en mantıklı skill dağılımı nasıl olmaslı, boyuna int basıyorum şimdilik.
bir de asa ile aim almak gibi bişi yok galiba illa R3'ile lock edip öyle mi büyüyü ateşlemem gerekiyor?
diğer türlü alakasız yerlere gidiyor büyü

50 int soft cap, 44 int en yuksek int isteyen buyunun requirementi, 6 slot falan acacak kadar attunement ver, kalan iste endurance/vitality dagitirsin 30ar falan ne kadari rahat ettiriyorsa oynarken, oturup farmlamazsan tam bir build yapacak kadar soul toplamiyorsun zaten ilk run'da

ayrica bir de 16 str/dex falan keyfine gore kullanacagin bir silahin requirementini karsila. Klasiklerden moonlight greatsword 16 str istiyordu, ama keyif isi dedigim gibi oyle cok optimum takilacam demiyorsam fazla kafani yormana gerek yok, ilerde istedigin silaha basarsin enchanted'i mis gibin takilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

ben demons souls'u sade magic missile ile bitirmiştim. Dark souls da da yeterli olur mu bilmiyorum. Mesela ds3 de hemen hiçbir şey yapamıyormuş speller.

söyle yapmıştım ilk ok atıp adamı üzerime çekiyordum sonradan büyülerle harcıyordum tek tek. Artı spellerin mesafesi oldukça kısa (çogunun) yani 15 adımda yok oluyor zaten.
He saçma mı bence olması gerekli.
Stone skin mi ne var oyunun sonunda çok iş yapıyormuş bende yoktu o görürsen alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şunu anlamıyorum oyun zaten hiçbir şey anlatmıyor. ds3 de firelinkte yarım saat dolandım sonraki yer nerde diye sonradan gördüm teleport gerekliymiş önceki oyunlarda böyle değildi mesela. abuk sabuk şeylere yatırım yapıp ilerde mal gibi kalıyorsun veya aslında kritik olan şeyleri kaçırıyorsun. ilk oyununu adam gibi yapsın sonra istedigi gibi bir build yapar oynar kendi. bait i attım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...