Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Fakirler torrentler sadece.

Adam gibi alın steamden yardırın, çünkü pvp'si direk senin oyununa müdahale edilmesiyle oldugu için çok bomba.

Selçuk oyunun lore'u çok vague, yapman gerekenleri genelde intuatif bir şekilde yapıyorsun.

Guide yok oyun içi ve zevki de öyle çıkıyor. Laki build mevzusu var, başlamadan beni bi dürt facebooktan.
Sosyal ağlarda paylaş

vpn ile şuan görebiliyorum $26.79 ama vpn ile alıp keyi aktive edersem steam sorun çıkarır mı bilemiyorum daha önce hiç yapmadım.

Şu siteden $21.31'a alabilirim biraz araştırcam. http://www.kumbaso.com/dark-souls-prepare-to-die-edition-pc-download-steam/?setCurrencyId=2
legit seller değilmiş.

amazonda 19$ olmuş ama onu kaçırmışız.
Sosyal ağlarda paylaş

meh o parayı kontrollerle ilgili bu kadar sıkıntı varken vermek istemem şahsen almak istediğim bir sürü şey var düzgün bir şekilde oynayabileceğimi bildiğim onlara saklarım şimdilik.

belki official patch falan çıkar keyboard, mouse kontrolleri için. arkadaşlar birkaç sayfa önce unofficial birkaç tane yazmışlardı. o zamana hem fiyatı da düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

ben rusçudan aldım valla 32 tl ye hemen geldi key deneyin isterseniz. bu arada anal londo da bir yer var hani gargoyle ın oldu yandan gidiyorsun da ince tahtalardan yürüyorsun falan. lan düşüp ölüyorum habire. bide bi adam invade etti bugün. vurdum falan ölecekti. yere bi item bıraktı sanırım al bunu al işareti yapıyor gittim baktım ne diye alayım dedim ben eğilip alırken arkama geçti stab yaptı çirkin herif. ölmedim ama beynini ezdim zwei la. itemı aldım son bossun (adını söylemiyim spoiler olmasın) soulu çıktı. ne çirkin herifmiş bilader :)
Sosyal ağlarda paylaş

pc rpg sevenler boşuna dememişler consol port lardan uzak durun diye.

allah için güzel oyun ortam atmosfer yaratıklar tamam abi de nedir öyle akrobasi team mi kurucaz? her combatta en az 3-4 kere zıpla hopla, boss fighlara hiç girmiyim tam tuş arcade, atari salonunda street fighter la tuşları kırdığımız günler aklıma geldi, skill yok weapon ability yok statlar boş yere eklenmiş resmen vermesende olur, tamam bu oyuna isim koyalım, "arcade action fight rpg" desek tam uyar dimi ? birde consol interface le aynı dosyayı pc cilere bu pc version diye dünya paraya satmak hakaret resmen,

bekliyorum belki gelir diye Gothic II yi unutturacak oyun, ufukta görünür seçenek varmı?.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...