Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Harir said:

9800gt ile 8 fps alıyordum wvw'de kalabalık savaşlarda

Kendileride söylediler.O fps olayının ekran kartıyla pek bir ilgisi yok.Diğer donanımların yetersizliğiyle ilgiliymiş.Zaten dikkat ederseniz ayarlardan istediğiniz kadar low yapın grafikleri fazla bir yükselme olmuyor fpsde.
Sosyal ağlarda paylaş

Meov said:

e 6850 ile kaç alıcam?

tek fark gddr3 gddr5?

ikiside 1 gb 256 bit değil mi?

yamuluyor muyum?

ddr3 ddr5 arasında zaten yeterince fark var. gb ve bit biryere kadar. Bunun shader modeli open glsi, hangi teknoloji ile yapıldığı, ramlerin konumu soğutucunun kalitesi falan diye gider.

6850 ile cok rahat mid ayarda oynarsın. Zaten ayarları performansa alıp sadece texture ü mid yapınca oyun gayet normal oluyor. Ultrada falan şey bi glowlu saçma sapan ışık yansımasıyla oyun oynayamıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde ekran kartının çok iyi olmasına gerek yok, işlemci,ram vs. sebebiyle düşük fps alınıyor denmiş. Örnek olarakta grafik ayarlarının değiştirildiğinde çok fazla fps farkının olmadığı söylenmiş. ( Doğrudur/denedim )

Yanlız şöyle bir durum var. 1600 mhz'de 8 gb ram, amd X6 1090T cpu var. Ayrıca oyun SSD'de yüklü. Yani, ekran kartında bir sıkıntı yok diğer donanımda mı var? Ben pek sanmıyorum. Oyun muhtemelen iyi bir ekran kartı istiyor.

Çok eski bir işlemci vs. yoksa iyi bir ekran kartıyla oyun baya güzel bir şekilde oynanır seviyeye geleceğini düşünmekteyim.

Tabi donanımdan çok daha iyi anlayan arkadaşlar var, onlarında yorumları önemli :)

(Ekran kartım GTX260 30-45 fps, WvW'de kalabalığa göre 10 fpsye kadar düşmektedir.)
Sosyal ağlarda paylaş

https://buy.guildwars2.com/en/retailers

bu sitedekilerin hepsinden gönül rahatlığıyla cd key alabilirim değil mi?

yani sitesinde 49.99, gamesload da 44.99, gamesrocket da 39.99, dlgamer.eu da 42.49 falan derken, biraz kafam karıştı da, o yüzden soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...